Į stovyklėlę mažiesiems bažnyčios patarnautojams pirmi atvyko vadovai


Šiandien, liepos 11 d., Kupiškio parapijos vaikai rinkosi į dekanato dekano klebono Mindaugo Kučinsko organizuotą parapijos dienos stovyklėlę „Kad jūsų džiaugsmui nieko netrūktų“. Šiais Evangelijos pagal Joną žodžiais ir sutelktas parapijos žmonių dėmesys 6-12 metų vaikams.

Jau vakar buvo pastatyta didžiulė palapinė, kurioje vaikai pusryčiaus ir pietaus, žais, diskutuos, mokysis dailių darbų.

– Dekanas stovyklėlę surengė bažnyčios patarnautojams, choristams, bažnyčią lankantiems vaikams. Planuota suburti 30 vaikų, bet šis skaičius išaugo iki 43, – temainfo.lt pasakojo Panevėžio vyskupijos Jaunimo centro direktorės pareigas laikinai einanti stovyklėlės vadovė Monika Žydeliūnaitė.

Kiekviena stovyklėlės diena turi savo temą: Susitikimo ir dirbinių, Džiaugsmo mokytis vieniems iš kitų, Jėzaus paieškos – ar jis tikrai nuo mūsų slepiasi? – ir kitos dienos.

– Bendrausime žaidimais, mokysimės dirbinių, ieškosime atsakymo į klausimą, ar tikrai bažnyčia kviečia džiaugtis? – sakė Monika.

Stovyklėlė baigsis penktadienį Atsisveikinimo puota: 18 val. vyks  šv. Mišios, po jų vaikai, jų tėvai ir šiaip parapijiečiai sugrįš į parapijos namų kiemą ir vaišinsis skanėstais.

Stovyklėlėje dirba 18 vadovų, Kupiškio, Rokiškio, Panevėžio, Truskavos jaunų žmonių.

Maistą vaikams gamina savanoriai, Caritas žmonės, o šiandienos pietums guliašą parapijietė virė savo namuose ir atvežė jį į palapinę.

Už šią stovyklėlę galima 10 Eur auka.

 

Rita Briedienė

Pauliaus Briedžio nuotraukos