Į Šimonių miestelio bendruomenės susirinkimą atėjo ir meras

Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Gintarė Šližytė ir Viktorija Aelita Budrienė susitiko su Salamiesčio, Juodpėnų ir Šimonių bendruomenių gyventojais aptarti problemų. Pareigūnės informavo juos apie policijos pertvarką, apibūdino Kupiškio rajono ir bendruomenės gyvenamosios aplinkos kriminogeninę situaciją.

Buvo nagrinėta ir telefoninio sukčiavimo tema. Susirinkusieji įsitraukė į aktyvią diskusiją apie telefoninių sukčių skambučius, su kuriais teko susidurti, dalijosi patirtimi. Pareigūnės ragino gyventojus neprarasti budrumo ir nesileisti apgaunamiems naujais sukčiavimo būdais.

Gyventojai teigė pastebėję policijos ekipažus, kelis kartus per parą patruliuojančius miestelio gatvėmis, ir teigiamai įvertino šį pokytį – žmonės jaučiasi saugesni.

Kalbėta ir apie 2016 m. Kupiškio rajono policijos komisariato vykdytus projektus, veiklą, į kurią buvo įtrauktos bendruomenės ir jaunimas. Pareigūnės skatino žmones nelikti abejingais ir informuoti policiją apie žinomus, matomus smurto atvejus ar kitą įtarimą keliančią situaciją ar asmenis.

Pareigūnių susitikimuose su Juodpėnų ir Šimonių gyventojais dalyvavo Šimonių seniūnijos seniūnas, policijos rėmėjas Žydrūnas Vanagas, bendradarbiaujantis su policijos pareigūnais sprendžiant Šimonių seniūnijos gyventojų problemas.

Į Šimonių miestelio bendruomenės susirinkimą atėjo ir šio miestelio gyventojas Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas.

Šimonių gyventojas, aktyviausias 2016 m. Kupiškio rajono policijos rėmėjas Gintautas Bernatonis pakalbėjo apie tai, ką veikia, pateikė bendradarbiavimo su policijos pareigūnais pavyzdžių, padedančių kurti saugesnę gyvenamąją aplinką.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė