Į Rokiškio rajono savivaldybę keliauja AB „Vilniaus degtinė“ dezinfekantas

Rytoj, kovo 20 d., Rokiškio UAB „Rokauta“ iš AB „Vilniaus degtinės“ Rokiškio rajono savivaldybei atgabens partiją dezinfekanto.


Tai jau antra partija

Kaip temainfo.lt sakė „Rokautos“ bendrovės direktorius Rimantas Sakaitis, tai jau antra partija, gabenama Savivaldybei: prieš keletą dienų iš Vilniaus į Rokiškį atvežta 500 l dezinfekcinio skysčio. Anot „Vilniaus degtinės“ vadovo Roko Mituzo, bendrovė skiria dezinfekanto vaikų ir senelių globos namams, įstaigoms, kurios jo labai stokoja. „Vilniaus degtinės“ padalinys Obeliuose Rokiškiui suteikia bendrovės prioritetą.


Užteks visiems

– Manau, kad dar poros savaičių prireiks, kol patenkinsime privatų šio produkto poreikį. Ažiotažas dėl jo kilo toks didžiulis, jog galima jį prilyginti panikai. Kai kas per ilgai krapštėsi nosį, trukdė pradėti dezinfekanto gamybą. Bet viskas išsilygins: gamybos pajėgumas yra didelis, dezinfekanto užteks visiems, – temainfo.lt sakė R. Mituzas.


Savivaldybės įmonėms

Anot rajono Savivaldybės administracijos direktoriaus, rajono Ekstremalių situacijų komisijos pirmininko Andriaus Burnicko, rajono viešasis transportas saugus, dezinfekuojamas dažniau nei privaloma. Be to, vairuotojai keleivių įleidžia tik tiek, kad jie turėtų galimybę sėdėti vienas nuo kito metro atstumu.
– Kol kas dezinfekantu stengiamės aprūpinti tik Savivaldybės įstaigas – ypač ligoninę, polikliniką, – specialiąsias tarnybas, – sakė jis.


Specialus numeris

Šią savaitę startavo Rokiškio rajono savivaldybės telefono numeris 8 667 42027.
– Rokiškėnų prašome šiuo numeriu informuoti apie asmenis, galbūt, nesilaikančius karantino, pranešti, jei kyla įtarimas apie galimą kontaktą su apsikrėtusiuoju. Beje, asmeniškai sulaukiau keleto skambučių dėl neatsakingo Laibgalių gyventojo elgesio: grįžęs iš užsienio jis savęs neizoliavo, lankėsi viešose vietose, – sakė direktorius A. Burnickas.
Koronaviruso trumpasis numeris – 1808.


temainfo.lt
rokauta.lt nuotr.