Į gatves išriedėjo nauji ir modernūs policijos automobiliai

 

Gegužės 3 d. Panevėžio apskrities policijos kapelionas  šventino net 13 naujų tarnybinių automobilių, kuriuos vairuos Panevėžio, Rokiškio, Kupiškio, Biržų bei Pasvalio rajonų komisariatų pareigūnai.

Panevėžio apskrities VPK pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas pasidžiaugė, kad toks automobilių parko papildymas yra puiki galimybė pareigūnams efektyviau atlikti darbą, linkėjo jiems saugių kelionių bei priminė, kad keliuose visada turime būti budrūs, atsakingi ir saugoti vieni kitus.

Tikimasi, kad naujos transporto priemonės padės ne tik saugiau, bet ir operatyviau dirbti. Automobiliai yra labiau pritaikyti suteikti paslaugas greitai ir efektyviai: įrengta vieta, leidžianti pareigūnui įvykio vietoje apklausti nukentėjusius gyventojus ar asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos. Taip pat – automatinė greičio dėžė, kuri padeda užtikrinti pareigūnų saugumą dėmesį skiriant atsakingam manevravimui kelyje.

Kunigas E. Troickis meldėsi už pareigūnų saugumą, pašventino transporto priemones, o vairuotojams padovanojo raktų pakabukus su keliautojų globėjo šv. Kristoforo atvaizdu – te saugo tarnyboje.

Automobiliai sukurti pagal jau anksčiau pristatytą koncepcinį modelį:

[youtube video=”2zXo2oPFQKk”] [/youtube]

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė