Grupės „Ambrozija“ ir „Sadūnų“ muzikos ir humoro šou

Tiems, kurie užaugo kartu su „Ambrozija“, – geros žinios: klasikinio humoro atominė bomba grįžta į koncertų sales su šimteriopu užtaisu. Nuo tų laikų, kai žmonės savaime susitaikydavo stebėdami TV ekranuose ir koncertų salėse Galvanauskų šeimynos nuotykius, jau praėjo 28-eri. Užaugo nauja karta tų, kurie dabar internete stebi  humoristų pasirodymus. Todėl visus, kurie dar atsimena bobulių Janės ir Genės kvailiojimus, keistuolio Beausio smagias pastangas padėti kaimynams, Tatos ir Stefos beprotiškai juokingas auklėjimo pamokas, kviečiame į nerealiai linksmą humoro klasikų šou. Kupletai, iki ašarų juokingos situacijos, nauji bei visiems iki skausmo brangūs ir mylimi personažai padės Jums pamiršti visas bėdas ir suprasti – gyvenimas puikus jau tuo, kad dar galime  juoktis. Į koncertą drąsiai veskitės savo vaikus, nes tikrai nebus dėl ko prieš juos rausti.

Koncerto svečiai – pašėlę aukštaičiai, daugkartiniai „Duokim garo“ nugalėtojai, LNK muzikinių dvikovų dalyviai, spalvingoji folkšoko kapela „Sadūnai“. Trankios pasiutpolkės, jausmingi romansai, „sadūniškai“ aranžuotos populiarios dainos – lyg vyšnaitė ant šio puikaus renginio torto.

Tie, kurie pasiilgote begalybės nepamirštamų įspūdžių bei pavargote nuo kasdienės rutinos, žinokite – šis koncertas skirtas Jums!

Grupės „Ambrozija“ ir „Sadūnų“ koncertas Kupiškio kultūros centre vyks kovo 9 d., 18 val.


Užsk. Nr. A17-4