„Gražuolę ir pabaisą” Kupiškis vaidins keturis kartus

Kaip jau ne kartą skelbė temainfo.lt, gruodžio 29 d. Kupiškio kultūros centras žiūrovus kviečia į Senųjų metų palydų muzikinį spektaklį „Gražuolė ir Pabaisa“. Tokio formato renginiu rokiškietės režisierė Neringa Danienė ir kultūros vadybininkė Vaiva Kirstukienė rokiškėnus ir miesto svečius džiugino 10 metų. Naujajam Rokiškio kultūros centro direktoriui Erikui Druskinui šio renginio nereikia, kaip ir kai kurių centro darbuotojų, todėl Senųjų metų palydų renginys persikėlė į Kupiškį.

Pastaraisiais metais Rokiškyje tą pačią dieną būdavo rengiami keturi Senųjų metų palydų koncertais. Daugelio nuomone, bepigu rokiškėnams: juos Nida Lungienė, N.Danienė, V.Kirstukienė išmokė mylėti teatrą; jų iniciatyva, pastangomis ir projektais Rokiškis mėgavosi „Vaidiname žemdirbiams”, „Interrampa”, „Tegyvuoja teatras” festivaliais, masiniais spektakliais mieto gimtadienio progomis.

Buvo ir kupiškėnų, ir rokiškėnų, vieningai kalbėjusių: į tris Senųjų metų palydų koncertus „Gražuolė ir pabaisa” Kupiškis bilietų neišpirks. Keli Kupiškio rajono tarybos nariai dėl šio koncerto net interpeliaciją vicemerui Aurimui Martinkai ėmėsi rengti, raštiškai ir žodžiu niekino Senasias metų palydas  šį jau reiškiniu tapusį kultūrinį renginį.

Ir štai nauja žinia. „Darome dar vieną  ketvirtą  koncertą. Pakvieskite visus, kurie negavo bilietų, kreiptis į Kupiškio kultūros centro kasą. Tel.: 8 459 35679, 8 613 06383″,  temainfo.lt rašo Kultūros centro direktorė Jovita Janušonienė.

Bilieto kaina – 12-15 Eur.