Graikų-romėnų imtynių čempionate skambėjo ir Kupiškio vardas

Laura Kacinauskaitė (mėlynas triko)

Evelina Dūdėnaitė

Praėjusį savaitgalį Vilniuje, Lengvosios atletikos manieže, vyko Lietuvos graikų-romėnų laisvųjų ir moterų imtynių čempionatas. Jame savo jėgas išbandė du Kupiškio rajono Subačiaus gimnazijos mokiniai, deja pralaimėję pogrupio kovas.

Moterų imtynių čempionate kovojusi  Evelina Dūdėnaitė (svorio kategorijoje iki 53 kg) pogrupio kovose nugalėjo dvi varžoves, o finalinėje kovoje nusileido daugkartinei Lietuvos čempionei Vaidai Puidaitei iš Vilkaviškio ir iškovojo sidabro medalį.

Karolina Latožaitė

Bronzos medalius laimėjo Andželika Kuliničiūtė ir Laura Kacinauskaitė (iki 75 kg).

Nors ir  nelaimėjo, bet  pagirtinai kovojo pirmą kartą tokio rango varžybose kovojusi Amanda Klemunskytė (iki 60 kg).

Karolina Latožaitė (iki 60 kg), atstovavusi Šiaulius-Kupiškį, nusileido tik šios svorio kategorijos favoritei Indrei Bubelytei ir laimėjo sidabro medalį.