Geležinkelių prieigose lankomasi nuolat

Su keleiviais, traukiniu keliaujančiais į Rokiškį ir iš Rokiškio į Šiaulius, bendravo Panevėžio apskrities VPK Panevėžio miesto policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė ir Utenos kolegijos verslo ir technologijų fakulteto Teisės studijų programos studentė Ieva Kuodytė. Ši veikla paremta AB „Lietuvos geležinkeliai“, Policijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Valstybės sienos apsaugos tarybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos bendradarbiavimo sutartimi.

Pareigūnė kalbino konduktores-kontrolieres, mašinistus. Šie teigė, kad aptarnaujančiam personalui problemų nekyla – traukiniuose yra kameros, fiksuojančios traukinių vagonų vidų, o iškilus konfliktinei situacijai visada padeda policijos pareigūnai.

Keleiviams ir personalui bendruomenės pareigūnė ir jos pagalbininkė priminė, kaip apsisaugoti nuo vagysčių, sukčiavimų; skatino žymėti ir saugoti vertingus daiktus, priminė Kelių eismo taisykles, aktualias dviratininkams; dalino informacinę medžiagą ir lankstinukus.

 

Parengta pagal Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus inform.