Gaudyti užpuoliko šoko visas Skapiškis

Kupiškio rajono gyventojas (gim. 1977 m.) policijai pranešė, kad balandžio 4 d. 19.00 val. Skapiškio seniūnijos Dailiūnų kaimo viešoje vietoje vyras (gim. 1995 m.), registruotas Kupiškio rajone, jį sumušė, savo veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai, sutrikdė visuomeninę rimtį ir tvarką. Įtariamasis sulaikytas vadovaujantis LR BPK 140 str.

Sulaikytasis, anot skapiškėnų, į Dailiūnus atėjo su bendru. Pastarasis nieko nedaręs, bet ir netramdęs savo draugo, besielgiančio labai įžūliai. Jaunas vyras, neseniai grįžę iš Vokietijos, atėjo į Dailiūnus suvesti kažkokių sąskaitų: jis rinko akmenis ir mėtė juos į šio kaimo gyventojo namą. Į kiemą išėjo namo savininkas. Jam akmuo pataikė į galvą, prišokęs atsibastėlis trenkė vyrui kumščiu. Užpultasis parvertė užpuoliką ant žemės, o šis ėmė kandžiotis: perkando veidą, petį.

Vyro artimieji suskato kviestis pagalbos.

Atskubėjus policijai muštynės baigėsi, užpuolikas spruko iš įvykio vietos. Policijai talkinti ėmėsi Skapiškio vyrai: buvo užtverti visi išvažiavimai, šukuojamas pats miestelis. Nusikaltėlis buvo sugautas ir atiduotas policijos pareigūnams.

Teigiama, kad užpuolikas elgėsi labai neadekvačiai, buvo arba girtas, arba vartojęs narkotikų. Miestelyje kalbama, jog bene prieš 13 metų, nukentėjusysis yra susibaręs su užpuoliko motina dėl to, kad ši užteršė ar net apnuodijo šulinio vandenį.

 

Panevėžio apskrities VPK ir temainfo.lt inform.