Gamtosaugininkų ir Palėvenės bendruomenės susitikimas

prettyphotoPanevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Kupiškio rajono agentūros pareigūnai, siekiantys šviesti visuomenę aplinkosaugos klausimais, bei Noriūnų seniūnijos seniūnas Audronijus Zulonas susitiko su Palėvenės bendruomenės nariais. Susitikime buvo apžvelgti jiems aktualūs aplinkosauginių teisės aktų reikalavimai.

Susitikimo dalyviai domėjosi apie atliekų, mėšlo, buitinių nuotekų tvarkymą, medžių genėjimą ir kirtimą, daržininkystės ir laukininkystės sausų atliekų deginimą, buvo diskutuojama apie biologiškai skaidžių atliekų tvarkymą, Pastarąsias patariama kompostuoti ar pristatyti į biologiškai skaidžių atliekų surinkimo aikštelę: biologiškai skaidžios medžiagos neturi patekti į mišrioms komunalinėms atliekoms skirtus konteinerius.

„Džiugu, kad palėveniečiai neabejingi aplinkosaugos problemoms, aktyviai diskutavo jiems rūpimais klausimais. Tikimės, kad susitikimo dalyviai ne tik patys bus draugiški aplinkai, bet netoleruos ir kitų asmenų daromų pažeidimų”, – teigia aplinkosaugininkai.

Parengta pagal Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento inform.

 

prd.am.lt nuotr.