Galimybė aptarti bendruomenei svarbius klausimus

Ataskaitiniai seniūnijų susirinkimai – galimybė suburti gyventojus ir aptarti vietos bendruomenei aktualius klausimus. Į Rokiškio rajono Kriaunų seniūnijos ataskaitinį susirinkimą buvo pakviesti ir Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas bei Prevencijos poskyrio pareigūnės Sandra Leikaitė ir Auksė Baškytė.

R.Krasauskas apžvelgė kriminogeninę situaciją Kriaunų seniūnijoje, akcentavo, kad šioje teritorijoje labiausiai nerimą kelia vagystės, diskutavo, kaip apsisaugoti nuo tokių teisės pažeidimų.

Miestelio gyventojai dalijosi pastebėjimais apie įtartinus asmenis, nematytus automobilius, dažnai stovinčius pagrindinėje aikštėje. Dalyvaujantiesiems susirinkime papasakota, kaip veikia bendrasis pagalbos skambutis, pabrėžta, kad IMG_0628svarbu atsakyti į visus užduodamus klausimus ir turėti kantrybės, kol policijos pajėgos bus nusiųstos kviečiamu adresu.

Susirinkime dalyvavusi Kriaunų pagrindinės mokyklos direktorė Stasė Idienė su policijos pareigūnėmis aptarė, kaip apsaugoti mokyklos mokinius nuo žalingų įpročių, kokių priemonių imtis, kad aplinka mokykloje būtų dar geresnė. Siekiant glaudesnio bendradarbiavimo susitarta pratęsti diskusiją kitą savaitę pareigūnėms atvykus į mokyklą. Abipusis noras padėti vieni kitiems – tai svari jėga kuriant dorą ir darnią visuomenę.

Rokiškio rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio tyrėjos S.Leikaitės darbas Kriaunų seniūnijoje buvo įvertintas bendruomenės padėka. Ją įteikė Kriaunų seniūnijos seniūnas Arvydas Rudinskas.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė