Gal kas matėt žalią „Volkswagen”, pabėgusį iš įvykio vietos?

Skapiškio geležinkelio stoties gyventoja B.T. išgyveno, kaip sako ji pati, laimingą nelaimę: liepos 23 d. kelio Daugpilis-Rokiškis-Panevėžys 53 km, Kupiškio rajono Kuosėnų-Naivių sankryžoje, į ją trenkėsi „Volkswagen” markės automobilis: suknežino galinį dešinį kampą, sulankstė ratą; nevaldomą automobilį ėmė mėtyti į šalis, nedaug trūko, kad jis nulėktų Kupos šlaitu. Kaip sakė vairuotoja, laimė, apie 7 val. kelyje nepasitaikė jokio kito automobilio. Ji nenukentėjo. Nuostolis – apie 1 000 Eur. Avariją sukėlęs asmuo iš įvykio vietos pasišalino.

– Jis skrido dideliu greičiu. Mačiau, kad susidūrimo neišvengsiu. Akimirka, ir smūgis galėjo tekti priekiniam ratui. Gal manęs ir gyvos nebebūtų buvę, – teigė skapiškietė.

Iš Kuosėnų pusės atlėkusį šviesiai žalią „Volkswagen” ėmė vytis iš paskos B.T. važiavęs pilietis. Bėglys sustojo. Sustojo ir jį vijęsis skapiškėnas. Išlipęs iš mašinos, jis užsirašė bėglio automobilio numerį DM 252. Išlipo ir bėglys.

– Mačiau, mašinoje liko mergina. Prie manęs priėjo apie 40 metų vyras. Jis ėmė kažką aiškinti nelietuviškai. Nuo jo trenkė stiprus alkoholio kvapas. Netikėtai jis išplėšė man iš rankų knygelę. Maniau, jis išdrėks lapelį su mano įrašu. Tačiau šalia užrašytų numerių jis nupiešė apskritimą ir nuo jo nutįsusius brūkšnius; angliškai šalia piešinio užrašė: „Mane apakino saulė.” Bet ne – knygelę grąžino nesugadintą. Norėjau skambinti policijai, bet jis plėšė iš rankų telefoną ir neleido rinkti numerio. Įsėdau į automobilį, tačiau vyriškis įnirtingai trukdė uždaryti dureles. Jas betampant išlaužiau vidaus rankeną. Pavyko užsidaryti ir užsirakinti. Vyriškis pastoviniavo, o paskui už valytuvo užkišo 40 eurų, – pasakojo bėglį vijęsis T.G.

Įdomu tai, kad bėglys dar kartą grįžo į įvykio vietą, toje pačioje sankryžoje apsisuko ir nurūko į Naivius.

–Toks įspūdis, kad jam čionykštės vietos žinomos. O gal kelią jam rodė šalia sėdėjusi mergina? Poelgis jo keistas, ne visai lietuviškas: jis tarsi jautė kaltę, sustojo. Tačiau man padarytas didžiulis nuostolis ir man svarbu jį surasti,  – svarstė B.T.

Moteris prašo visuomenės, gal kam žinoma, pas ką apsistojo asmuo, kurio automobilio numeris DM 252. Be to, žaliasis „Volkswagenas” irgi turėtų būti apgadintas. Žinantieji ką nors apie jį, turėtų paskambinti policijai 112.

 

temainfo.lt

Adelijos Varnaitės nuotr.