Gaisras Laibgaliuose: žmogus nuo ugnies bandė gelbėtis vonioje…

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nuotr.


Namas jau degė atvira liepsna
Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, pranešimas apie gaisrą Rokiškio rajono Jūžintų seniūnijos Laibgalių kaime gautas gegužės 10 d. apie 2 val.Po kelių minučių į gaisro vietą atvyko Laibgalių ugniagesių komanda. Tuo metu namas jau degė atvira liepsna, stogas ir perdanga buvo sukritę. Netrukus gesinti gaisro atvažiavo ir Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) ugniagesiai.

Namo savininkas išsigelbėjo
Numalšinus liepsnas ir atliekant gaisravietės perkasinėjimo darbus name buvo rastas vyro kūnas. Anot Rokiškio PGT vyriausiojo specialisto Liudo Navicko, tą naktį name buvo du žmonės – šeimininkas ir jo svečias; abu jie priklauso socialinės rizikos grupei. Savininkas išsigelbėjo, o kas iš tikrųjų atsitiko pas jį buvusiam vyrui, tiria policija.

Į viršų šovė ugnies pliūpsnis
– Savininkas pasakojo, jog jie tuo metu dar nemiegojo, o svečias, turintis negalią, eidamas pasviro ir užgriuvo ant buitinio dujų įrenginio, kuriuo tuo metu buvo šildomas namas. Kadangi nutrūko dujų žarnelė, į viršų šovė ugnies pliūpsnis. Šeimininkas spėjo išbėgti iš namo, vėliau norėjo sugrįžti gelbėti draugo, bet namą apėmusios liepsnos to padaryti nebeleido. Žuvusįjį ugniagesiai rado vonios patalpoje. Ten žmogus, matyt, tikėjosi pasislėpti nuo ugnies, – sakė L. Navickas.Gaisro metu namas sudegė.


Parengta pagal Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf.