Futbolo turnyras KTVM direktorės taurei laimėti

Birželio 4-osios pavakarę Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos (KTVM) stadione susirinko gausus sporto mėgėjų būrys. Čia vyko trečiasis regioninis mokyklos direktorės Linos Kaušakienės futbolo taurės turnyras. Jame dalyvavo svečiai iš Zarasų žemės ūkio, Skapiškio pagrindinės, Kupiškio technologijų ir verslo mokyklų bei rajono policijos ir KTVM bendruomenės jungtinė komandos.

Mokyklos direktorei L.Kaušakienei paskelbus turnyro pradžią buvo ištraukti burtai ir pradėtos varžybos; žaista rato sistema.

Po kelių valandų paaiškėjo komandos prizininkės. Trečia vieta atiteko policijos ir KTVM bendruomenės jungtinei komandai, antrą vietą iškovojo Skapiškio pagrindinės mokyklos mokiniai, o pirmą vietą laimėjo šeimininkai – KTVM futbolininkai Žygimantas Čiurlys, Žanas Tuska, Albinas Stuknis, Marius Murauskas, Mantas Sokas, Eivydas Maksimenko, Lukas Papučka ir komandos kapitonas Mangirdas Žėba.

Zarasų žemės ūkio mokyklos vaikinai liko ketvirtoje vietoje, tačiau įgijo žaidybinės patirties bei smagiai praleido saulėtą ketvirtadienį.

Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o komandos prizininkės – taurėmis. Išrinkti ir komandų naudingiausi žaidėjai. Jais tapo zarasiškis Justinas Talačka, skapiškietis Pijus Petuchovas, KTVM mokinys A.Stuknis, jungtinės komandos žaidėjas Darius Totoris.

Dėkojame futbolo treneriui Ričardui Puntuzui už teisėjavimą, direktorei ir mokyklos administracijai –už prizus, o dalyviams – už gerą nuotaiką ir gražų žaidimą!

 

Diana Balužytė, Jūratė Ažubalytė,

kūno kultūros mokytojos

Almanto Briedžio nuotraukos