FC Kupiškis žingsniuoja septynmyliais žingsniais

FC Kupiškis, besivaržantis Lietuvos futbolo federacijos pirmoje lygoje, ir toliau sėkmingai kuria stiprią sporto organizaciją ir pirmyn žingsniuoja septynmyliais žingsniais. Nors klubui šis sezonas dar tėra tik antras, tačiau darbų jau nuveikta tikrai nemažai. Vienas jų – šią savaitę.

Su vaikais darbą pradėjo ilgametis profesionalus futbolininkas, šiuo metu atstovaujantis FC Kupiškis klubui panevėžietis Donatas Paulauskas. Ilgus metus siektas išsilavinimas bei meilė šiam sportui Donatą paskatino tapti vaikų futbolo treneriu. Akademijoje, kurią koordinuoja ilgametę patirtį vaikų neformaliame švietime turintys vadybininkai, darbą pradeda ir dar keli jauni bei perspektyvūs treneriai; jau treniruojasi apie 120 vaikų.

Šios akademijos tikslai – skatinti vaikų užimtumą, dar labiau plėsti futbolo treniruočių prieinamumą bei, žinoma, auginti jauną kartą tiek FC Kupiškis klubui, tiek perspektyvoje ir Lietuvos rinktinėms.

Vaikų laukia ne tik futbolo treniruotės, tačiau ir turiningas laikas stovyklose, įvairiuose renginiuose bei čempionatuose. Nors tai tik Futbolo akademijos pradžia, tačiau jau pavyko užmegzti ir tarptautinius santykius su Didžiojoje Britanijoje, Latvijoje veikiančiomis futbolo akademijomis, o šis bendradarbiavimas leis semtis neįkainojamos patirties bei dalyvauti aukšto lygio renginiuose ir rungtynėse Lietuvoje ir už jos ribų.

FC Kupiškis ruošia dar keletą staigmenų, tarp kurių – socialinės akcijos, nauji tarptautiniai projektai bei klubo infrastruktūros gerinimas; pritraukiama vis daugiau rėmėjų ir partnerių, su kuriais šiuo metu vyksta intensyvios derybos.

FC Kupiškis įsitraukė į jaunimo projektą „Jaunimo akademija – talentų birža“. Šio projekto tikslas – pritraukti kuo daugiau aktyvaus jaunimo, galėsiančio rasti save įvairiausiose srityse, gausybėje sporto bei gamybinių organizacijų.


FC Kupiškis inf.