Fanatiškai ledo ritulį mylintys juodupėnai pasiekė finalą

Šiandien, kovo 18 d. 18.30 val., Juodupės „Juodupė“ Elektrėnuose susikaus su Elektrėnų „Energija“. Prasideda Lietuvos ledo ritulio finalinės kovos.

Pirmą kartą Lietuvos ledo ritulio istorijoje dėl čempiono vardo teks kovoti serijoje iki trijų pergalių.

Finalą pasiekę juodupėnai neturi aikštelės, tad visos trys kovos, suplanuotos kovo 18–21 dienomis, vyks Elektrėnuose.

„Daug ženklų, jog iš šio miesto neišvažiuos ir čempionų titulai. „Energijos“ klubas Lietuvos ledo ritulio čempionate dalyvauja trečią sezoną, tačiau dar nėra patyręs pralaimėjimo. Fanatiškai ledo ritulį mylintys juodupėnai mano kitaip. Savo mintis apie „Energijos“ pralaimėjimą šio nedidelio Šiaurės Lietuvos miestelio entuziastai žada pateikti finalo serijoje. Mat ir reguliariajame sezone „Energija“ labiausiai vargo su šia ekipa, o per keturias tarpusavio rungtynes tik paskutiniosios, nieko nebelėmusios rungtynės baigėsi 9:2. Kitos trys baigėsi rezultatu  4:3, 5:3 ir 4:2. Nedideli skirtumai, tačiau vis tiek tai –„Energijos“ pergalės”, – teigia www.hockey.lt.

Finalo serijoje „Juodupės“ komandai gali pritrūkti pagrindini ekipos vartininko Michailo Kolioglovo, pusfinalyje patyrusio kojos traumą.

– Kol kas negaliu nieko pasakyti dėl vartininko. Kojos būklė prasta, tačiau tikimės geriausio. Žinoma, sužaidus ketvirtadienio vėlų vakarą jau šeštadienį vėl žaisti bus sunku, tačiau nesiskundžiam. Eisim į aikštelę nusiteikę tik vienam tikslui, – apie komandos kovingumą pasakojo „Juodupės“ vyriausiasis treneris Antanas Gricius.

„Energija“ finalui ruošėsi komfortabiliau, tiesa, traumų neišvengė. Po paskutinių kovo 14-osios rungtynių su „Rokiškiu“ keli žaidėjai turi nedideles traumas.

Pirmas finalo rungtynes kovo 18 d. 18.30 val. bus galima stebėti „Energijos“ ir hockey.lt tinklalapiuose, antras ir trečias rungtynes (kovo 19 d. 16 val. ir kovo 22 d. 20 val.) tiesiogiai transliuos delfi.tv.

Parengta pagal www.hockey.lt