Ekspertų komisija nusprendė: pirma vieta – Pandėlio gimnazijai

Rokiškio rajono Pandėlio gimnazijos iniciatyva surengta Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos šventė tapo šiemetinių Nacionalinių jaunimo pilietiškumo apdovanojimų „Tėvyne mūsų” nugalėtoja.

Konkurso tikslas – kviesti moksleivius ieškoti skirtingų būdų, kaip išreikšti savo meilę tėvynei. Projekto organizatorė VšĮ „Pilietinė medija“ direktorė Redita Vadeikė džiaugėsi, kad Pandėlio gimnazistai į profesionaliai surengtą šventę įtraukė ne tik visą bendruomenę, bet ir Lietuvos kariuomenę bei Šaulių sąjungą.

Kaip rašo emokykla.lt, apdovanojimai „Tėvyne mūsų“ susilaukė aktyvaus visos Lietuvos moksleivių, mokytojų ir jų bendraminčių dėmesio. Iš viso įgyvendina per pusšimtis pilietinių veiklų, prisidėjusių prie aplinkos pokyčių šiandien ar geresnės aplinkos kūrimo rytoj.

Konkurso dalyvius vertino skirtingo profilio ekspertų komisija: programos „Kurk Lietuvai” vadovė Agila Barzdienė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Dokumentinio paveldo tyrimų departamento direktorė Jolanta Budriūnienė ir Lietuvos fotomenininkas, keliautojas, dokumentinių filmų autorius Marius Jovaiša.


Parengta pagal emokykla.lt