„Du – smagu, trys – puiku!’’ – šventė Vabalninko kultūros centre

Biržų rajono Vabalninko kultūros centro salė ir vėl buvo sausakimša. Iš viso Biržų rajono čia rinkosi skambiausi vokaliniai duetai. Šventėje dalyvavo Seimo nariai Audrys Šimas ir Viktoras Rinkevičius, Biržų rajono meras Valdemaras Valkiūnas.

Vabalninką taip pat aplankė ir svečiai iš kaimyninio Kupiškio, bei Pasvalio rajonų. Vyko tradicinė, rajoninė vokalinių duetų ir trio muzikos ir dainos šventė-koncertas „Du – smagu, trys – puiku!”

– Visada malonu scenoje matyti pažįstamus žmones, kurie moka ne tik gerai dirbti, bet puikiai dainuoti. Ačiū Jums, kad esate, kad savo menu džiuginate visų širdis. Kaip visuomet kolektyvai pasiruošę labai šauniai, tad visi esate nugalėtojai. Taip pat dėkoju šventės organizatoriams už puikias idėjas. Tikiu, kad kitais metais duetų dar padaugės ir šventė gyvuos dar daugelį metų, – sveikinimo žodžius ir linkėjimus išsakė Seimo narys A.Šimas.

Vabalninko bendruomenės nariai bei Vabalninko kultūros namų vadovybė pasveikino naujai išrinktus Seimo narius A.Šimą ir V.Rinkevičių , įteikė jiems atminimo dovanėles.

 

Aldona Jakavonienė

Lietuvos Respublikos Seimo nario Audrio Šimo padėjėja-sekretorė