„Samsonas Rally Rokiškis“ laimėjo latvis Janis Vorobjovas.

Latvį J. Vorobjovą sėkmė globojo jau pirmą dieną

Kaip skelbia www.98.lt, pirmame greičio ruože J. Vorobjovas buvo trečias, atsilikęs suomiui Teemu Ansumaa ir Deividui Jociui. Pastarajam latvis pralaimėjo 1,5 s.

Laimėjęs antrąjį greičio ruožą J. Vorobjovas šoktelėjo į pirmą poziciją: antru važiavusį D. Jocių jis aplenkė beveik 3 s.

Trečiame greičio ruože latvis liko trečias; jį įveikė broliai Vaidotas ir Žygimantas Žalos, o antroje pozicijoje liko Martynas Samsonas su Mindaugu Varža.

Paskutinį pirmosios dienos greičio ruožą kiek daugiau nei sekundės persvara prieš D. Jocių laimėjo Benediktas Vanagas, trečias buvo M. Samsonas.

Subendrinus penktadienio keturių greičio ruožų rezultatus lyderiavo J. Vorobjovas.

 

Šeštadienis teikė vilties ir kitiems…    

Antrą dieną penktą greičio ruožą greičiausiai įveikė latvis, antroje pozicijoje finišavusį D. Jocių jis aplenkęs vos trečdaliu sekundės. M. Samsonas buvo trečias.

Šeštame greičio ruože J. Vorobjovą net 8 s. aplenkė broliai Žalos. Trečią rezultatą parodė Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu.

Po septinto greičio ruožo vėl geriausias buvo latvio rezultatas. Vos dešimtadalį sekundės jam pralaimėjo D. Jocius. Trečią laiką parodė G. Notkus. Po šio greičio ruožo iš lenktynių pasitraukė M. Samsonas.

Aštuntame greičio ruože J. Vorobjovas buvo antras, jį aplenkė broliai Žalos; trečią laiką parodė G. Notkus.

„Devintame greičio ruože geriausią rezultatą vėl parodė broliai Žalos. Jie kiek daugiau nei viena sekunde aplenkė tempą jau šiek tiek sumažinusį ralio lyderį. Trečio laiko autoriais tapo Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu”, – rašowww.98.lt.

Dešimtą greičio ruožą laimėjo J. Vorobjovas, aplenkęs suomį T. Asunmaą. Trečią rezultatą demonstravo švedas Jacobas Janssonas.

Rokiškėnas šturmanas Matas Valiulis

Vienuoliktame greičio ruože J. Vorobjovas sumažino tempą ir važiavo ramiau. Jo rezultatas šiame greičio ruože buvo 14-as, tačiau nuo persekiotojų jį skyrė solidi persvara. Sparčiausiai šį greičio ruožą įveikė broliai Žalos, o už jų finišavo T. Asunmaa.

Dvyliktas ruožas situacijos nebepakeitė: lenktynes laimėjo J. Vorobjovo ir I. Pūkis.

Ant antro prizininkų pakylos laiptelio žengė G. Notkus su D. Strižanu, o trečios vietos taures laimėjo svečiai iš Suomijos T. Asunmaa, kuriam stenogramą skaitė Jonne Halttunenas.

Viena ašimi varomų automobilių įskaitoje triumfavo Egidijus Valeiša ir Povilas Reisas. Antrosios vietos prizininkais tapo panevėžiečių – Sauliaus Trapuilos ir Arūno Jarašiaus ekipažas. Treti – rokiškėnai Giedrius Firantas ir Matas Valiulis.

„Baltic Rally Trophy“ įskaitoje nugalėjo B. Vanagas, antrą poziciją laimėjo švedas J.Janssonas, o trečią – Linas Vaškys. Apie tai skelbia www.98.lt.

 

temainfo.lt

Emilijos Briedytės nuotr.