Dažnas kupiškėnas, paklaustas, ką išgyvena dėl plintančio viruso, sako: „Kaip bus, taip bus“

Trūksta tualetinio popieriaus

Kaip sakė Airijos Respublikoje gyvenanti kupiškietė Vilma, didžiausias šiuo metu nepatogumas dėl koronaviruso – parduotuvėse dingęs tualetinis popierius.
– Ko gero, daug ko teks atsisakyti, bet niekas neįsivaizduoja, kaip išsiversti be tualetinio popieriaus, – juokėsi Vilma.
Jaunos moters dešimtmetė dukra nuo vakar penkias savaites nelankys mokyklos. O ji pati, dirbanti Savivaldybėje, irgi planuoja darbą nuotoliniu būdu: Savivaldybės darbuotojams ruošiami kompiuteriai – žmonės dirbs namuose.


Beperka didelėmis pakuotėmis

Užfiksuoti dar trys nauji koronaviruso atvejai vertinami kaip prasidėjęs viruso plitimas tarp gyventojų. Teigiama, jog palyginus mažas sergančiųjų skaičius neatspindi realios situacijos Lietuvoje – tiesiog per mažai atliekama tyrimų.
Kaip sakė Kupiškio prekybos centro „Maxima” darbuotoja, šios parduotuvės paklausiausia preke irgi tapo tualetinis popierius.
– Retas beperka 8–10 rulonėlių pakuotę, o ima didžiąsias, kuriose sudėta po dešimt ar daugiau mažų pakuočių, – teigė pardavėja.
Vis dėlto dažnas kupiškėnas, paklaustas, ką išgyvena dėl plintančio viruso, sako: „Kaip bus, taip bus“ ir neatsisako lankymosi kavinėse ar kitokios paskirties viešose įstaigose. Labai retai tenka matyti kupiškėną, dėvintį kaukę.


temainfo.lt inf. ir nuotrauka