Darbdavių klubas dovanojo Virgio Stakėno koncertą

Lapkričio 4 d. Kupiškio verslo darbdavių klubas kupiškėnams padovanojo country dainininko Virgio Stakėno koncertą. Susirinko pilnutėlė Kupiškio kultūros centro Didžioji salė.

– Net papildomai teko statyti kėdžių. Tai buvo iš tiesų kitoks Kupiškio vakaras. Žavi žmones ir Virgio dainos, tapusios šlageriais, ir begalinis jo talentas bendrauti su sale, – sakė Kupiškio verslo darbdavių klubo prezidentas Zigmantas Aleksandravičius.

Po koncerto Klubo nariai, rajono meras Dainius Bardauskas ir dainininkas V.Stakėnas, beje, vienas žymiausių šalies prodiuserių, „Jantos” kavinėje rinkosi aptarti galimybės Kupiškyje rengti respublikinį muzikos festivalį.

Anot Z. Aleksandravičiaus, apie tai kalbėti anksti: kol kas derėtų susikoncentruoti, ko iš tiesų Kupiškiui reikia, ko jam nori ir ką turi. Planuojama apžiūrėti vietas, kur toks renginys galėtų vykti. Žavi Kupiškio marių Uošvės liežuvio pusiasalis, tačiau čia nesutvarkyta infrastruktūra; yra jauki Pyragių ežero pakrantė, tačiau dideliam festivaliui čia lyg ir mažoka vietos…

– Esame pasiryžę bendrauti su rajono valdžia, – sakė Z.Aleksandravičius.

 

Adelija Varnaitė

Vitos Vadoklytės nuotraukos