Darbą paliko Anykščių turizmo informacijos centro direktorius

Rimantas Sereičikas

Žinia apie tai, kad darbą paliko Anykščių turizmo informacijos centro direktorius Rimantas Sereičikas nustebino: rodos, džiugino puikiai veikiantis, kitų rajonų slidininkus viliojantis Kalitos kalnas, administruojamas Turizmo informacijos centro, šios įstaigos organizuojamos ekskursijos, puikūs jų gidai…

– Kai kam atrodė, kad žlugdau Anykščių turizmo sezoną, – temainfo.lt sakė R.Sereičikas.

Buvo keista tai girdėti žinant apie Turizmo informacijos centro įgyvendintą projektą „Aktyvaus turizmo, poilsio ir pramogų parko Anykščiuose ant Kalitos kalno kūrimas“, atnešusį slidinėjimo kalnui investicijų beveik už milijoną eurų.

– Šiaip – normali situacija. Neįtikau, ir tiek. Na, o dėl Kalitos kalno… Kai kam atrodo, kad jis savaime toks tapo, – temainfo.lt sakė R.Sereičikas.

Konfliktas, atrodo, brendo jau su Sigučio Obelevičiaus rajonui vadovavusia komanda. Tai patvirtino ir dabartinis rajono meras Kęstutis Tubis.

– Matėme Centro trūkumus. Buvo jų ir praėjusiame sezone. Leista pasitaisyti, tačiau pokyčių neįvyko. Plačiau komentuoti nenorėčiau, – sakė rajono vadovas.

Savivaldybės iniciatyva R.Seričikas atleistas šalių susitarimu.

– Ar čia nėra teisinio konflikto: jei išeiti iš darbo pasiūlė Savivaldybė, vadinasi, minėtas asmuo dirbo blogai. Jei dirbo blogai, kodėl atleistas šalių susitarimu? – klausėme mero.

– Nėra čia jokio konflikto. Darbo santykiai nutraukti taikiai susitarus abiems šalims, – sakė vadovas.

R.Sereičikas pasiūlymą išeiti iš darbo sutiko nesiginčydamas. Jis sakė kol kas neturi jokių planų.

– Pirmiausia, – pailsėsiu. Neatsimenu, kada turėjau normalų poilsį. Nepanaudotų atostogų buvo susikaupę 100 dienų, – sakė jis, dar prieš keletą dienų apie kalnų slidinėjimo varžybas žurnalistų kalbintas kaip Turizmo informacijos centro vadovas. Centrui šis žmogus vadovavo nuo 2008 metų.

 

Rita Briedienė

Autorės nuotr.