Dar vienas ministerijos konkursas: „Kaime gyventi gera”

Žemės ūkio ministerija bei Programos „LEADER“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras iki rugsėjo 25 d. laukia nuotraukų iš visos Lietuvos.

Fotografijos turėtų iliustruoti KPP naudą ir jos poveikį Lietuvos žemės ūkio ir kaimo pažangai. Nuotraukose užfiksuotas objektas turi būti tiesiogiai susijęs su KPP įgyvendinimu ir atitikti konkurso temą „Kaime gyventi gera“. Fotografijų objektai gali būti žemės ūkio gamyba, perdirbimas ir realizavimas, aplinkosauga, kraštovaizdis, miškų ūkis, ekologinis ūkininkavimas, kaimo gyvenamoji aplinka, kaimo infrastruktūra, amatai, verslai, kaimo turizmas, renginiai, laisvalaikis, kaimo žmogus, bendruomeninė veikla, kt. Konkursiniai darbai skirstomi į 4 temas: pavasaris, vasara, ruduo ir žiema. Dalyvis pateikdamas konkursui darbą nurodo temą. Vienas dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip po vieną darbą kiekvienai temai, t.y. ne daugiau kaip 4 fotografijas.

Nuotraukas vertins komisija, sudaryta iš organizatorių atstovų ir profesionalių dizainerių. Bus vadovaujamasi šiais kriterijais: konkurso užduoties įvykdymas, temos perteikimas, meniškumas. Informacija apie nugalėtojus ir jų apdovanojimą bus paskelbta per 14 dienų pasibaigus konkursinių darbų priėmimui interneto svetainėse www.zmmc.lt irwww.kaimotinklas.lt. Komisija išrinks kandidatus į nugalėtojus – po tris iš kiekvienos temos, iš viso 12. Geriausios nuotraukos suguls į 2016 metų kalendorių. Kiekvienoje temoje komisija išrinks po vieną nugalėtoją – nugalėtojai bus apdovanoti prizais!

Plačiau:

http://zum.lrv.lt/lt/naujienos/kaime-gyventi-gera-laukiame-nuotrauku

 

Parengė Adelija Varaitė