Danas Baronas: „Kupiškis” turi dvi pergales, o ne vienintelę

Kupiškėnai dalinasi www.15min.lt rašiniu „Lietuvos futbolo gėda: du išimties tvarka į lygą priimti klubai surengė 12 įvarčių cirką”. Vienas šių dviejų minimų klubų – „Kupiškis”.

– Ar skaitėte rašinį? – klausėme futbolo klubo „Kupiškis” vadovo „Dano Barono.

– Ir ką dabar turėčiau pakomentuoti? Kad važiavom į Klaipėdą, žaidėm, kovojom, įveikėm uostamiesčio „Koralą”? Bet mes to ir siekėme. Čia jokia sensacija.

– Kupiškio pergalė 12:0 gal tikrai, na, nerimta?

– Tarp 14 komandų mūsų lygio yra „Trakų B”, „Žalgirio B” ir Klaipėdos „Koralas”. Kitos stipresnės. Klaipėdiečių žaidė devyni futbolininkai, mūsų – 11. Pergalė buvo logiškas dalykas. Mums labai svarbu įvarčių skaičius, tai kodėl dabar turime teisintis dėl pergalės? Jei būtume pralaimėję ar sužaidę lygiosiomis prieš devynis, gal ir būtų galima mus kaltinti papirkimu. Bet mes juk laimėjom. Sporte nėra draugysčių. Sportas – kova.

– Kalbama apie milžiniškas lažybų sumas…

– Milžiniškos sumos, Azijos lažybų bendrovės… Dar gerai, kad ne Afrikos? O jei ir taip, ką man daryti? Sumažinti statymų sumas? Iš piršto čia viskas laužta. Girdėjau kalbų, kad mes žaidžiam, o į klubo sąskaitą byra pinigai. Gerai būtų! Bet iš kur jie galėtų byrėti, niekas nesako.

– „Kupiškio” klubas vadinamas mįslingu. Sunku tai būtų nuginčyti. „Koralas”, nepelnęs nė vienos pergalės, užima paskutinę – 14 – vietą. Su vienintele pergale prieš „Koralą” kupiškėnai, kaip teigiama, užima 12 vietą. Kodėl ne 13-ą?

– Pirmame rate mes iš tiesų užėmėme 12 vietą. Bet „Kupiškis” turi dvi pergales, o ne vienintelę: prieš „Trakus B” laimėjome 3:2. Už pergalę skiriami trys taškai; turime šešis. Rašo, kad pirma pergalė, o 12 vietą užimam su šešiais taškais… Nežinau, kodėl tokiais visokiais išsigalvojimais esame puolami.

– Ar kažkaip reaguosite į rašinį?

– „Kupiškio” klubui tai tikrai garbės nepadarė, bet ką aš čia reaguosiu? Prieš ką man reaguot?

– Kada rungtynės prasideda Kupiškyje?

– Birželio 3 d. į Kupiškį atvyksta Vilniaus „Vytis”.

 

Kalbėjosi Rita Briedienė

Futbolo klubo „Kupiškis” nuotrauka

 

Straipsnis panašia tema:


Pirmos lygos sezone startavo futbolo komanda „Kupiškis“ »