Dalia Venckuvienė kupiškėnus kviečia į „English Reading Club”

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos anglų kalbos mokytoja Dalia Venckuvienė užsidegė nauju entuziazmu: suburti Knygų mėgėjų, skaitančių angliškai, klubą „English Reading Club”.

Pirmasis užsiėmimas, surengtas Kupiškio viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje, truko daugiau nei pusvalandį. Skaitytojų susirinko nedaug, bet tai – tik pradžia. Patys sau ir kitiems atsakę į klausimą „What do you espect?” (Ko tikitės?) susirinkusieji išsidalino tekstus.

Skaitymui pasirinktos trys knygelės: Cherry Gilchrist „Princess Diana”, Deivido Kauperio „In search of Happiness” ir Chitros Banerjee Divakaruni „The Mistress of spices”.

Tai kodėl gi žmonės renkasi į tokį klubą? Priežastys ne tokios ir vienodos: tobulinti anglų kalbos žinias, susirasti bendraminčių ir šiek tiek laiko praleisti kartu; dėl to kad klubui vadovaus mokytoja D.Venckucienė…

Prieš porą metų savo iniciatyva mokytoja  buvo įsteigusi į „English Speaking Club”: organizuodavo teminius vakarus, susitikimus ir kalbėdavo angliškai. Šį klubą lankė apie 10 žmonių.

Naujojo „English Reading Club” nariai namo išsinešė  pirmuosius patarimus: skaityti kasdien; sutikus nežinomą žodį, bet iš konteksto suvokus jo prasmę, nevartyti žodyno – taip naujas žodis gali geriau įstrigti atmintin; nesupratus – išsiversti; atmintyje galutinai užsifiksuoja 15 kartų matytas žodis.

Užsiėmimai vyks kiekvieną antradienį ir truks 1,5 val. Norintieji prisijungti lapkričio 18 d. 16.30 val. kviečiami į bibliotekos Muzikos ir meno skyrių trečiame aukšte.