Dainius Bardauskas: „Linkiu Jums atsirinkti, kas yra kas, ir atsakingai išreikšti savo valią“


Gerbiami kupiškėnai,

Dainius Bardauskas

Nesinori, bet nereaguoti negaliu. Laikiau Valstiečių-žaliųjų partijos lyderį rimtu nacionalinio lygio politiku, tačiau pasirodę ir po visą rajono teritoriją mano konkurento platinami plakatai apie mūsų ligoninės (ne)uždarymą, pasirašyti p. R. Karbauskio, garbės jam tikrai nedaro.

Mieli kupiškėnai, Jūs eilinį kartą apgaudinėjami, Jums sakoma akivaizdi netiesa. Paliečiama labai jautri visai bendruomenei tema ir, manipuliuojant emocijomis, siekiama ,,prastumti“ savo kandidatą į rajono vadovo postą. Šių rinkimų metu daug kartų konkurentai elgėsi labai nekorektiškai, negarbingai, galimai balansuodami ant įstatymų pažeidimo ribos (tokia informacija mus pasiekdavo).

Atsakingai pareiškiu, kad ir šį kartą esate sąmoningai klaidinami. Platinama informacija yra paimta iš TS-LKD partijos 2016 metų rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą programos ,,TS-LKD Planas Lietuvai“. Tai frazė, neatspindinti programos esmės. Šios programos skyriaus „Sveikatos apsauga“ pačioje pradžioje yra nurodyti pagrindiniai įsipareigojimai sveikatos sektoriuje. Vienas šių įsipareigojimų yra programos 3 punkte, kuris nurodo: ,,Vykdydami tolesnį sveikatos priežiūros įstaigų tinklo optimizavimą išsaugosime ,,mažąsias ligonines“ regionuose“.

Visas programos skyrius, kalbantis apie sveikatos apsaugą, yra labai platus ir išsamus, todėl paimta viena frazė neatspindi tikrųjų programos teiginių ir esmės, o tik klaidina žmones.

Mielieji, linkiu Jums atsirinkti, kas yra kas, ir atsakingai išreikšti savo valią kovo 17 d.


Pagarbiai

Dainius Bardauskas


Politinė reklama, bus apmokėta iš TS-LKD Kupiškio skyriaus rinkiminės sąskaitos. Užsk. nr. PR18-19