Chuliganai daužė kupiškėnų automobilių langus

Gruodžio 12-osios naktį kupiškėnai nukentėjo nuo chuliganų, neoficialiais duomenimis, apgadinusių keturis automobilius.

Antano Purėno gatvės 6-ojo namo gyventoja triukšmą kieme išgirdo 3.20 val. Ji nepatingėjo atsikelti ir išeiti į kiemą. Tepamatė išvažiuojantį kaimyno automobilį; šis neatsargiai išsukdamas iš stovėjimo vietos kliudė tos pačios moteriškės „VW Golf”. Moteris nebėjo žiūrėti, ar smarkiai apgadinta jos šeimos mašina: kaimynas – rimtas vyras, išsiaiškins su juo ryte. Moteris nė kiek neabejojo, kad šiam žmogui kažkas atsitiko, nes kažkur jis išskubėjo labai anksti ir nė nestabtelėjo užkliudęs automobilį.

Apie 8 val. susiruošęs važiuoti į darbą į kiemą išėjo ir pats… kaimynas. Pasirodo, ne jis anksti ryte išvažiavo iš kiemo, o vagys jo automobiliu. Vyras kreipėsi į policiją.

Gerokai nebe naujas „antrukas golfas” buvo pavogtas, ko gero, tik iš chuliganiškų paskatų: būtų naivu tikėtis pelno jį pardavus.

Kitas minėto kiemo gyventojas pasakojo, kad policija atvyko netrukus; pasekus dar neišvažinėtomis sniege įspaustomis vėžėmis pavogtas automobilis rastas tos pačios gatvės namų priešais „Norfą” kieme.

Teigiama, jog po nakties 6-ojo namo kieme aptiktas dar vienas automobilis išdaužtu langu. Bandyta įsibrauti ir į automobilį Technikos gatvės ilgoje aikštelėje, priešais „Bikuvą”.

 

Saulius Buivydas