Bibliotekininkų sąskrydyje rokiškėnai – treti

Rokiškėnų komanda

Birželio 9–10 dienomis vykusiame Aukštaitijos bibliotekininkų kultūros ir sporto sąskrydyje „Spindulys esti begalinės šviesos“ Rokiškio savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos komanda pelnė trečią vietą. Šį, jau dešimtas, sąskrydis buvo surengtas Pasvalio rajono Ąžuolpamūšės kaimo turizmo sodyboje. Apie tai praneša renginio organizatorė Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka.

Rokiškėnus įveikė ir pirmą vietą užėmė Panevėžio, antrą – Biržų rajonų savivaldybių bibliotekos.

Sąskrydyje dalyvavo ir Kupiškio bibliotekininkai

Sąskrydyje taip pat dalyvavo Kupiškio, Ignalinos, Zarasų, Panevėžio rajonų, Panevėžio apskrities ir Panevėžio miesto viešosios bibliotekos, lankėsi Žemaitijos bibliotekininkai.

„Sąskrydis vyko Vydūno dvasia: rimtai ir nerimtai gilinomės į sveiką mitybą, „kaštavojome” vieni kitų patiekalus, darėme pratimus kūnui ir protui, rungėmės rungtyse, šokome drauge su tautinių šokių grupe „Apynėlis” ir grupės vadove Nida Sakalauskiene, o vakare stebėjome „Ugnies valdovų” fejerverkų ir liepsnų šou. Nugalėtojams įteikti pasvalietės dailininkės Leonoros Stravinskienės kurti keramikos kūriniai. Visiems dalyviams įteiktos atminimo dovanos,“ – rašoma M. Katiliškio viešosios bibliotekos „Facebooke”.

Kitais metais sąskrydį rengs Biržų rajono bibliotekininkai.

 

Parengta pagal Pasvalio M. Katiliškio viešoji bibliotekos inf.

Pasvalio M. Katiliškio viešoji bibliotekos ir Daivos Vilkickienės nuotraukos