Policija po šv. Mišių teikia informaciją bažnyčiose

Kaip rašo panevezys.policija.lrv.lt, glaudžiai bendradarbiaudami Kupiškio policijos pareigūnai ir Katalikų bažnyčios parapijų dvasininkai rūpinasi gyventojų saugumu. Bendruomenės pareigūnės, policijos rėmėjai ir jaunieji policijos rėmėjai po šv. Mišių teikia gyventojams informaciją bažnyčiose.

Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės vykdo prekybos žmonėmis prevenciją, skatina jaunimą dalyvauti prevencinėje veikloje, integruoti jį į bendruomenes, kuriančias saugią gyvenamą aplinką, organizavo bendrus su jaunais policijos rėmėjais užsiėmimus.

Bendruomenės pareigūnės kartu su policijos rėmėjais ir jaunaisiais policijos rėmėjais susitikimuose su gyventojais, bendruomenėmis, saugios kaimynystės grupėmis, švietimo įstaigų moksleiviais teikia informaciją apie prekybos žmonėmis formas, verbavimo būdus ir pagalbos prekybos žmonėmis aukoms teikimo galimybes.

Policija ragina gyventojus apie pastebėtus įtartinus įvykius pranešti telefonu 112 arba anoniminiu Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pasitikėjimo telefonu (8 45) 503 333, taip pat per policijos elektroninių paslaugų sistemą www.epolicija.lt.

 

Parengta pagal Panevėžio apskrities VPK inf.