Bendruomenės pareigūnės – Kupiškio jaunimo stovykloje

Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnes Gintarė Šližytė ir Viktorija Aelita Budrienė bei jaunieji policijos rėmėjai dalyvavo jaunimo aktyvaus poilsio stovykloje prie Kupiškio marių.

Jau pirmą dieną Kupiškio jaunimo centro organizuotoje stovykloje apsilankė gausus būrys svečių. Pakrantėje išskleistos palapinės, su kamuoliu linksmai žaidžiantis jaunimas ir degantis laužas rodė,

kad stovyklautojai jau spėjo įsikurti.

Kupiškio jaunimo centro Kultūros projektų vadovas Paulius Remeikis ir stovyklautojai papasakojo pirmuosius įspūdžius stovykloje bei pasidalino įvairiomis gudrybėmis, reikalingomis išgyventi lauko sąlygomis.

Bendruomenės pareigūnės ir jaunieji policijos rėmėjai stovyklautojams pasakojo apie nepilnamečių atsakomybę už rūkymą viešoje vietoje, alkoholinių gėrimų vartojimą ar turėjimą, viešosios tvarkos pažeidimus, viešosios rimties trikdymą ir t. t.

Jaunieji policijos rėmėjai pasakojo, kas paskatino juos įsilieti į jaunųjų policijos rėmėjų gretas, apie asmeninius įspūdžius dalyvaujant įvairiuose renginiuose, išvykose kartu su policijos pareigūnais bei norą tapti policijos pareigūnais ateityje.

Policijos pareigūnės ir jaunieji policijos rėmėjai uždavė klausimų kalbėtomis temomis. Pirmieji teisingai atsakę į šiuos klausimus gavo dovanėlių.

 

Stovykloje buvo vykdomas prevencinis daiktų žymėjimas.

Parengta pagal Panevėžio apskrities VPK inf.