Bendruomenė „Kupiškio sūpynės” ir toliau judina Kupiškį

Dar visai neseniai vykdėme akciją ir surinkome 702 Eur vaikų žaidimų aikštelei Kupiškio Jono Černiaus aikštėje pastatyti.

Pastebėję, jog Krantinės mikrorajono krepšinio aikštelė yra avarinės būklės (krepšinio lentos supuvę ir sulūžę, viena jų, rodėsi, net pavojingai kabo), šį kartą nusprendėme pasidarbuoti čia.

Kai kurie turbūt dar prisimena, jog ši krepšinio aikštelė kažkada buvo geriausia Kupiškio mieste. Joje buvo organizuojami ne tik miesto krepšinio turnyrai – čia vykdavo ir kitos sporto šventės. Ją tvarkyti paskatino ir tai, jog vaikams, jaunimui reikia kuo daugiau įvairesnių erdvių gryname ore, kur jie galėtų užsiimti patinkančia veikla, bendrauti vieni su kitais.

Paskelbėme akciją „Svajonių Kupiškio” socialiniame tinkle
(https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153094548215667&set=gm.1054437464566902&type=3&theater)
Kvietėme žmones prisidėti prie mūsų sumanymo. Greitai sulaukėme palaikymo ir geranoriškumo.

Dėkui visiems, parėmusiems šią akciją:
Sigitai – už dažus;
Arvydui – už paramą;
Justinui – už lentas;
Jonui – už krepšinio lentų paruošimą , nudažymą ir talką jas kabinant;
Antanui –- už dirbtuves, kuriose gaminome lentas;
Pauliui ir Ryčiui – už talką jas kabinant;
Aurimui – už paskolintą traktoriuką talkai;
Romualdui – už slalomą traktoriuku keliant lentas.

Taigi pagamintas krepšinio lentas, dar kvepiančias dažais, lapkričio 16 d. pakabinome.
Atkreipėme dėmesį, jog aikštelės danga yra nebepatogi žaisti krepšinį, būtų smagu ir ją pakeisti. Tad, jei kas nors sutiktų finansuoti dangos atnaujinimą, būtų be galo smagu. Beje, noriu paminėti, jog dabartinė asfalto danga tarnauja jau per 30 metų. Paklojus naują dangą šia aikštele vaikai galėtų dar ilgai džiaugtis. Mes turime asfalto dažų, tai – be problemų – galėtume nupiešti naujas linijas.

Tikiu, jog tokios akcijos stiprina bendruomeniškumą, skatina žmones daryti gerus darbus, parodo, jog savo kiemą (šiuo atveju Kupiškio mieste) galima tvarkytis ir patiems – reikia tik noro.

 

Redijus Anikanovas

Bendruomenė „Kupiškio sūpynės”