Balsuosime už Raimundą Martinėlį: tai – mūsų vieningas pasirinkimas!

Raimundas MARTINĖLIS,

save išsikėlęs kandidatas į Seimą

Sėlos apygardoje nr. 50

– Aš esu už atvirą ir skaidrią politiką, sąžiningą ir korektišką rinkiminę kovą. Branginu rokiškėnų ir kupiškėnų paramą. Esame stiprūs, nes mus vienija idėjos ir noras dirbti Sėlos apygardos rinkėjams. Kviečiu dar labiau susitelkti – visi kartu laimėsime antrą rinkimų į Seimą turą!

 

 

Irmantas TARVYDIS

Rokiškio rajono tarybos narys

Rokiškio verslo klubo prezidentas

UAB „Ivabaltė” generalinis direktorius

– Buvęs Seimo narys jau viską padarė, o mums netapo geriau gyventi: tebesame neaiškume, praradę nemažai kultūros žmonių ir negaunantys atsakymo, kodėl taip atsitiko, kaip bus ateityje. Naujo reikia mąstymo, arba tiesiog – mąstymo. Balsuosiu už Raimundą Martinėlį.

 

 

Zenonas AKRAMAVIČIUS

Verslininkas

UAB „Lašų duona” vadovas

– Neketinu politikuoti, bet noriu, kad šalį valdytų sąžiningi politikai. Prieš savivaldos rinkimus sakiau: „Išsirinksite, nesibėdavokit”. Ketverius metus mums vadovaus tie, už kuriuos balsuojame šiuose Seimo rinkimuose. Pasirinkim teisingai. Aš – už Raimundą Martinėlį.

 

 

Ričardas BURNICKAS

Šeimos gydytojas

„R.Burnicko BPG kabinetas” direktorius

– Mums reikia praktiško žmogaus, kuris savo pavyzdžiu rodytų, kaip tapti nesusvetimėjusia ir sveikesne visuomene. Žmonės praranda viltį – ar bebus geriau, tikriau? Blogai, jei teigiamos permainos dar užtruks. Balsuosiu už Raimundą Martinėlį. Nėra kito pasirinkimo.

 

 


Algimantas LIAUSĖDAS

VšĮ Rokiškio psichiatrijos ligoninė direktorius

– Raimundas Martinėlis – nuostabus ir sąžiningas žmogus. Jis niekada nepasitenkina paviršutiniškumu, o gilinasi į esmę. Jo sprendimai pamatuoti, įvertinti. Jis – puikus kolega, vertingas specialistas. Tokios savybės puošia žmogų. Rinkimuose į Seimą kviečiu balsuoti už jį.

 

 

Rimantas BERNACKAS

Verslininkas

UAB „Duguva” vadovas

– Jei žmonės antram rinkimų į Seimą turui taip susitelkė, vadinasi tam turi rimtų priežasčių. Balsuosiu už Raimundą Martinėlį, net jei pažįstu jį mažiau, nei norėčiau. Mūsų šalis dar turi galimybių tapti tokia, kurios piliečiai jaučiasi pilnaverčiais žmonėmis. Ateikim į rinkimus. Išlikime vieningi.

 

 

Jolanta PAUKŠTIENĖ

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

– Kandidatas į Seimą Raimundas Martinėlis – VšĮ Rokiškio rajono ligoninė direktorius. Jam pavyko išsaugoti visus ligoninės skyrius – tikiu jo dėmesiu žmogui. Balsavusiuosius už mane kviečiu ir prašau antrame rinkimų į Seimą ture balsuoti už Raimundą Martinėlį.

 

 

Haroldas SANIUKAS

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga

– Noriu didžiuotis savo valstybe ir kad ji mumis didžiuotųsi. Lietuvos žmonės rinkimuose jau atvėrė kelią permainoms. Būtent todėl mes balsuosime už Raimundą Martinėlį.

Kviečiu: ateikime į rinkimus ir balsuokite už savo šalies ateitį!

 

 

Linas JUOZĖNAS

Lietuvos liberalų sąjūdis

– Turi ateiti laikas permainoms, naudingiems pokyčiams. Tikiu šviesia mūsų šalies ateitimi.
Raimundas Martinėlis, turintis gerosios patirties, atneš mums – Rokiškio, Kupiškio, o ir visos šalies žmonėms – modernesnį rytojų.

Balsavusiuosius už mane kviečiu atiduoti savo balsą už jį.

 

 

Algis KAZULĖNAS

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

– Balsuoti už Raimundą Martinėlį – mūsų vieningas pasirinkimas. Šiam žmogui patikėsim atstovauti Kupiškio ir Rokiškio rajonų žmonėms.
Visus, kurie pirmame rinkimų į Seimą ture išreiškė pasitikėjimą manimi, kviečiu balsuoti už šį kandidatą.

 

 

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Raimundo Martinėlio politinės kampanijos rinkimų sąskaitos. Užs. nr. A16-46