Aukštupėnų poilsiavietės Vandens ir sniego parko įrangą išsinuomojo „Kupiškio vikingai”

Ar nebus kaip su valtimis?

Gegužės 29 d. posėdžiavusi Kupiškio rajono taryba pritarė sprendimo projektui Aukštupėnų poilsiavietės vandens ir sniego parko įrangą pagal panaudos sutartį perduoti asociacijai „Kupiškio vikingai”.
Dar 2013 m. buvo suformuotas šios asociacijos tikslas – eksploatuoti projektinėmis lėšomis įsigytas vikingų valtis. Pasak Tarybos nario Valentino Beinorio, pradžioje jas dažnai buvo galima pamatyti Kupiškio mariose, bet vėliau valtys tarsi kažkur dingo. Registrų centro duomenimis, 2016 m. asociacija gavo 61 Eur pajamų, o 2017 m. išvis nieko neuždirbo.
– Kokia tikimybė, kad su vandens parku neatsitiks taip, kaip su valtimis? Ar jis netaps modernios architektūros paminklu ant marių kranto? – klausė V. Beinoris.
Tarybos narys Paulius Pranckūnas, šiemt pradėjęs vadovauti asociacijai „Kupiškio vikingai”, teigė, kad valtys buvo skirtos papuošti marias bei vykdyti socialinę veiklą: Kupiškio svečiai, moksleiviai, miesto švenčių dalyviai dažnai jomis plukdomi nemokamai.


Siekiama, kad parkas tęstų veiklą

Vandens ir sniego parkas projektinėmis lėšomis taip pat įrengtas 2013 m. Juo rūpinosi Kupiškio turizmo ir verslo informacijos centras, kuriam iki 2016 m. vadovavo P. Pranckūnas. Su parko veiklos specifika jis puikiai susipažinęs.
Parko įranga išnuomota be konkurso, asociacijos „Kupiškio vikingai” prašymu.
– Mes – asociacija, todėl turime tokią galimybę. Be to, esame pasirengę vykdyti šį darbą, plėtoti sveikatingumo nuostatas, skatinti socialinę veiklą. Sudarysime galimybes vandens ir sniego parko pramogomis naudotis rajono vaikų globos namų auklėtiniams, socialiai remiamų šeimų vaikams ir globotiniams. Tiesiog norime, kad parkas tęstų veiklą, – temainfo.lt sakė P. Pranckūnas.
Parkas dirbs kiekvieną dieną, žadama įdarbinti tris žmones, bus darbuotojas, apmokantis valdyti vandens slides. P. Pranckūnas žadėjo gerinti parko infrastruktūrą, bendradarbiauti su kitomis įstaigomis.


temainfo.lt

temainfo.lt archyvo nuotraukos