Aukštaitijos tinklininkų šeimos varžėsi Kupiškyje

Arnoldas Zuokas ir Kamilė Zuokaitė (iš kairės), Ignė Kalinauskaitė ir Titas Kalinauskas, Monika Šabrinskaitė ir Domantas Šabrinskas

Kupiškio rajono sporto klubas „Pagardai“ jau šeštus metus iš eilės rengia paplūdimio tinklinio šeimų čempionatą.

Dėl nugalėtojų prizų varžėsi Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Rokiškio ir Kupiškio komandos.

Šiose varžybose gausiausiai dalyvavo kupiškėnai: dvi komandos – vyrų grupėje (tėtis ir sūnus, arba broliai) ir keturios – miksų grupėje (komandoje – dukra arba mama).

Abiejose lygose rungėsi 14 komandų. Šeimos varžėsi ne tik dėl prizinių vietų, bet ir dėl galimybės patekti (iš abiejų grupių, vyrų ir miksų, – po keturias komandas) į finalinį etapą, vyksiantį Vilniuje, ir varžytis su stipriausiomis Žemaitijos zonos komandomis.

Julius Lukošius ir Vilius Lukošius (iš kairės), Aurimas Laužadis ir Nerijus Laužadis, Valdas Šabrinskas ir Domantas Šabrinskas

Miksų grupėje pirmą vietą iškovojo vilniečiai Titas Kalinauskas su sese Igne. Antri liko kauniečiai Arnoldas Zuokas su dukra Kamile. Dėl trečios vietos rokiškėnai Gintarė ir Tadas Stakėnai kovojo su kupiškėnais Monika Šabrinskaite ir Domantu Šabrinsku. Brolis ir sesė Šabrinskai įtikinamai laimėjo setais 2:0. Rokiškio komanda, užėmusi ketvirtą vietą, taip pat vyks į finalinį etapą.

Vyrų grupės nugalėtojais tapo rokiškėnai Aurimas Laužadis su sūnumi Nerijumi. Antrą vietą iškovojo kupiškėnai Valdas ir jo sūnus Domantas Šabrinskai, trečią – panevėžiečiai broliai Julius ir Vilius Lukošiūnai. Vilniečių Egidijaus ir Tito Kalinauskų komanda užėmė ketvirtą vietą ir pelnė teisę dalyvauti finaliniame Lietuvos šeimų čempionate.

Antro Lietuvos šeimų čempionato abiejose grupėse dalyvaus po aštuonias stipriausias šeimų komandas.

 

Sporto klubo „Pagardai“ inform.