„Aukštaitijos taurės 2019“ trečiame etape – puikūs Kupiškio lengvaatlečių startai

Šių metų gegužės 23 d. Utenos centriniame stadione vyko trečias jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos „Aukštaitijos taurė 2019“ varžybos “. Jose dalyvavo ir Kupiško rajono Kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai.
Varžybas vaikų grupėje (2006 m. gimimo ir jaunesnių) puikiai pradėjo trumpų nuotolių bėgikai.
Mantas Balčiūnas 60 m rungtį įveikė pirmas, pasiekė 9,10 sek. rezultatą ir pateko į finalą tarp aštuonių stipriausių sportininkų. Finaliniame bėgime  distanciją Mantas įveikė per 8,70 sek., pasiekė asmeninį rezultatą. M. Balčiūnas, dviem metais jaunesnis už savo varžovus, 200 m rungtį įveikė per 31,70 sek. ir iškovojo ketvirtą vietą. Tai suteikia vilčių, kad sportininkas gali būti tarp lyderių birželio 1 d. Utenoje vyksiančiose Lietuvos vaikų pirmenybių varžybose.

Finaliniame 60 m bėgime dalyvavo ir Norvilė Šulskytė, o 600 m nuotolyje nenugalima buvo Gerda Kirkytė: pasiektas asmeninis rezultatas, pelnytas pirmos vietos diplomas ir sidabro medalis 200 m nuotolyje. Po trijų etapų Gerda yra lyderė.

Bronzos medalį 800 m bėgime laimėjo Arijus Ribokas.

Šių varžybų ketvirtas etapas, kuriame spręsis, kam atiteks etapų nugalėtojų taurės, vyks birželio 5 d. Biržuose.