Aukso paukštės vertas ir Troškūnų teatro studijos „Mes” gimtadienis

„Mes”

Mes esame „Mes”

–  Kas jūs tokie esate? – klausė elektroninis balsas iš už scenos.

– Mes esame „Mes” – vienu balsu atsakė Anykščių kultūros centro Troškūnų vaikų ir jaunimo studijos „Mes” 30 aktorių, žingsniavusių scenoje išdėliotomis pėdomis ir atradusių duris.

– O kas gi vyksta, kai durys atsidaro? – šįkart klausė studijos „Mes” režisierė Jolanta Pupkienė.

Vienas per kitą  aktoriukai aiškino: kai durys atsidaro, kažkas pradeda keliauti, laimingi sau eina, juokiasi ir kvatoja… Tame kelyje – fantazija, improvizacija, juokas, kelionės, bet svarbiausia tai, kad vaikų širdyse apsigyvena teatro stebuklai, jie auga kartu su vaikais, su jais didėja ir teatro pasaulis…

 

Troškūnų teatro studijai – 25-eri

Neįtikėtina: šiai vaikiško, jaunatviško amžiaus teatro studijai „Mes” – jau 25-eri.

– Kai tau sukanka tiek metų, visi sako: „Tu jau subrendęs.” Tad sveikinu visus tuos, kurie šiandien kartu su mumis atėjo švęsti, – džiaugėsi žiūrovais režisierė.

Kovo 19 d. pilnutėlė Anykščių kultūros centro salė studiją „Mes” sveikino gimtadienio ir laimėtos Aukso paukštės proga.

 

Tik Aukso paukštės ir trūko

Daug kas įvyko per tuos metus: Troškūnų teatro studija „Mes” pasodino medį, jis sukrovė žiedus, subrandino daug vaisių; trūko jame tik vieno mažo dalykėlio – paukštės.

Jadvyga Lisevičiūtė ir Ramūnas Abukevičius

Ir užlipo į sceną Kultūros ministerijos Regionų kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Jadvyga Lisevičiūtė ir Lietuvos liaudies kultūros centro (LLKC) Teatro poskyrio vyriausiasis specialistas, aktorius ir režisierius Ramūnas Abukevičius.  

– Kiekvienais metais iš Kultūros ministerijos ir Lietuvos liaudies kultūros centro išskrenda paukštė. Ir ne bet kokia – o aukso. Ji skirta tiems, kurie be galo kūrybingi, be galo darbštūs; tiems, kurie yra ateitis ir šiandiena, tiems kurie gyvena kultūra ir ją kuria, – kalbėjo viešnia.

O režisierius R.Abukevičius dalinosi prisiminimais apie tai, kaip jis, tik įsidarbinęs į LLKC, buvo atsiųstas į Anykščius atrinkti bent du spektaklius į vaikų ir jaunimo teatrų apžiūros šventę „Šimtakojis“. Ir jau nuo to laiko kiekvienais metais artėjant „Šimtakojui” R.Abukevičius laukia režisierės J.Pupkienės spektaklio…

 Ir įteikė svečiai režisierei J.Pupkienei kultūros ministro Šarūno Biručio diplomą, ir padovanojo Aukso paukštę geriausiam 2015 m. Respublikos kolektyvui – Troškūnų vaikų ir jaunimo teatro studijai „Mes”– ir jo režisierei.

 

Ji jau seniai verta Aukso paukštės

Jolanta Pupkienė

Tai, ką apie ją kalbėjo jos buvę auklėtiniai Artūras, Mindaugas, Dovilė, Viktorija – aktorinio ir režisūrinio kurso studentai – graudino ir juokino salę. Jaunuoliai šaipokiškai pasakojo apie režisierės įprotį akylai saugoti aktoriukus – festivaliuose ji miega atmerktomis akimis; apie jos sugebėjimą iš devynmečio storuliuko išvaryti nereikalingus kompleksus ir šis truputį net apsinuogino scenoje… „Vien už tai jau tada buvo galima jai įteikti Aukso paukštę”, – buvusių auklėtinių laiške „Sveikinimų lietus” rašo anas buvęs devynmetis, šiuo metu Gruzijoje aktorystės besimokantis pas legendinį aktorių ir režisierių prof. Gela Kandelaki.

Papasakota ir apie vadovės pomėgį persekioti.

– Jei ji jau turi tavo numerį, tai neatsikratysi jos skambučių. Kai buvo išrastas mobilusis telefonas, jame jau buvo praleisti penki vadovės skambučiai, – kalbėjo Viktorija.

Kelių kartų troškūniečių vaikų prisiminimuose – teatras ir jo režisierė.

– Jūs esat beprotiškai beprotiška nuostabi vadovė, ir negalima jokiais žodžiais išreikšti to, ką jaučiam Jums. Labai Jus mylim, – sakė Viktorija ir apsikabino vadovę.

O vadovę ir Viktoriją apsikabino Artūras, o juos visus – Mindaugas, o visus visus – Dovilė.

 

Išliks visam gyvenimui

Po tokio scenos reginio supranti, už ką režisierę J.Pupkienę vertina Troškūnų klebonas Saulius Filipavičius, kodėl su padėka į sceną lipa meras Kęstutis Tubis, Seimo nariai Sergejus Jovaiša ir Ričardas Sargūnas, Premjero Algirdo Butkevičiaus patarėja Auksė Kontrimienė, kodėl Rusų dramos aktorius ir režisierius Vidmantas Fijalkauskas renginyje viešai prisipažįsta gyvenąs nuodėmėje: jis pavydi kolegei Jolantai sėkmės ir tokio didžiulio dėmesio. Tikra teatrinė šventė: klebonas suteikia jam išrišimą ir peržegnoja iš salės vidurio.

– Ką jūs čia patiriate ir patirsite, išliks visam gyvenimui. O tokios garbingos vadovės turėtų gauti pačias garbingiausias padėkas. Aš noriu ją pasveikinti ir jai padėkoti Ministro Pirmininko vardu. Padėkos paskaitysiu tik paskutinį sakinį: „Gerbiamoji Jolanta. Nuoširdžiai sveikinu Jus teatro 25-ojo gimtadienio proga ir dėkoju už svarbią kultūrinę veiklą. Pagavote nuostabią Aukso paukštę, tad laikykite ją stipriai ir nepaleiskite. Tegul gieda ji ilgus ilgus metus.” Sveikinu! – kalbėjo Premjero patarėja.

 

„Jei nori, kad pabučiuočiau, atsinešk kėdutę”

Sergėjus Jovaiša

– Čia, matau, lipa žmonės į sceną. Jie arba sako, kad neturi ką pasakyti ir kalba puse valandos, arba atsineša gražų raštą ir jo neskaito. Neskaitysiu ir aš. Premjerui per kolegę Auksę norėčiau palinkėti atvažiuoti į Troškūnus ir pamatyti gyvai tą nuostabų kolektyvą. Aš jau keletą metų stebiu jį ir žaviuosi. Kiek suprantu, ten tiek yra minčių, fantazijos, eksperimentų, kad galva susisuka, grįžti namo ir mąstai: „Ką čia mačiau, nesuprantu, bet dar norisi.” Į Troškūnus verta nuvažiuoti todėl, kad ten gyvena šis kolektyvas ir Jolanta; jie kuria, džiugina mus. Ši Aukso paukštė vainikuoja jos darbą, bet nesustabdo pradėto kelio, – kalbėjo Seimo narys S.Jovaiša.

Jis prisiminė vieną kaunietį trenerį, kuris keliaudavo iš vienos sporto salės į kitą su krepšiu kamuolių ant pečių, o tuntas vaikų – jam iš paskos. Ir spėliojo Seimo narys, ką neša Jolanta: ar tik ne savo širdį ji neša iškėlusi, ir paskui tą širdį – būrys teatro vaikų.

– Jei nori, kad už tai pabučiuočiau, atsinešk kėdutę, – nusišypsojo aukštaūgis seimūnas, buvęs „Žalgirio” krepšininkas.

 

„Negaliu patikėti: renginys truko keturias valandas”

O paskui apsiavęs auksines „tapkes”  scenoje pasirodė dainos „Babkės” autorius, aktorius, režisierius, dainininkas Vidas Bareikis, už savo kūrybą įvertintas Auksiniu scenos kryžiumi.

– Tu juk esi gavęs Auksinį kryžių, tiesa? – klausė jo J.Pupkienė.

V.Bareikis linktelėjo galvą. Vien aktoriškai pagyrūniško linktelėjimo įsilinksminusiai salei užteko pratrūkti plojimais.

Tai buvo toks gražus vakaras, jog norėjosi padėkoti ir vadovei Jolantai, ir V.Bareikiui. Dėkojo jiems Domantas Razauskas. Padėkojo jis ir grupės „Arbata” vokalistui Andriui Zalieskai (Zala), ir perkusininkui Juliui Bakanauskui, su jais grojusiam smuikininkui virtuozui Tadui Dešukui, dažnokai koncertuojančiam ir su „Saulės broliais”, ir su „Žalvariniu”. Atrodė, kad salė nuo scenos nepaleis D.Razausko ir Sauliaus Petreikio, neįtikėtino pūtiko, kaip apie jį rašo teatrai.lt, multiinstrumentininko, liaudies muzikos žinovo, grojančio viso pasaulio instrumentais, surinkusio stulbinančią jų kolekciją, beje, anykštėnams pademonstravusio neįtikėtiną balsą. Jie koncertavo paskutiniai, todėl D.Razauskas dėkojo ir „Baltoms varnoms” – sesėms dvynėms Teresei ir Mildai Andrijauskaitėms, belgui gitaros virtuozui, dainininkui, kompozitoriui Chrisui Ruebensui ir jo grupei „Chris Ruebens Ensemble“. Teatrališkas, lietuviškai kalbantis, šįkart – Prancūziškų dainų atlikėjas Chrisas anykštėnams jau savas, koncertavęs ir čia, ir Troškūnuose.

Rodos, muzikantams ir patiems patiko siausti, šėlti ir įsijausti Anykščių kultūros centro salėje – toks buvo įspūdis.

– Negaliu patikėti: renginys truko keturias valandas. Nepajutau, kaip prabėgo laikas, – sakė rajono meras K.Tubis, temainfo.lt paklaustas, ar patiko „Mes” gimtadienis.

 

Mes, kaip ir jūs, esame mes

– Kokius spektaklius yra pastačiusi mūsų vadovė? – klausė žiūrovų režisierės J.Pupkienės auklėtiniai, ir patys atsakė: – Visus.

Jonas Buziliauskas

Perfrazavus klausimą gali stebėtis: kas tik nesveikino J.Pupkienės jos pačios  įkurtos teatrinės studijos „Mes” 25-mečio proga! Visi sveikino. Ir Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė, padovanojusi kompiuterį, ir režisieriai Jonas Buziliauskas, Raselė Poškuvienė, Audronė Pajarskienė.

– Nu, labas. Mes, t. y. ne tie mes, kurie jūs „Mes”, o tie mes, kurie mes mes, jaučiamės kaip ir jūsų vyresni broliai ir sesės. Nesakau, kad jie turi būti geresni, ar talentingesni – nepasirinksi, paprasčiausiai, brolių ir seserų. Bet aš nesakau, kad mes netalentingi. Mes, kaip ir jūs, esame mes. Skirtumas tik tas, kad mes esame mes, o jūs esate „Mes”, – kalbėjo režisierius J.Buziliauskas, padovanojęs studijos „Mes” Aukso paukštei medinį dailutėlį inkilą ir mažyčių kiaušinukų, auksiniuose popierėliuose – turėtų išsiperėti.

 

Ne kada scenoje ir bepasikalbam…

Sveikino J.Pupkienę jos kolegos režisieriai: Violeta Mičiulienė, Kupiškio rajono Skapiškio vaikų ir jaunimo teatro studijos „Ku-kū” – Vita Vadoklytė, turinti dvi Aukso paukštes, Ignalinos teatro „Iki” – Jolanta Narbutaitienė, turinti vieną Aukso paukštę, aktorius ir režisierius V.Fijalkauskas, teatro ir kino – Justinas Krisiūnas, Ukmergės „Katino murklio” – Natalija Kovarskienė, Utenos – Laimutė Gudaitė, „Sadūnų” muzikantas Gintaras Andrijauskas, „Baltų varnų” solisčių tėtis, šiauliečiai dėstytojai ir režisieriai Dalia ir Virgis Dargiai.

Ignalinietė dėkojo „Mes” vadovei už tai, kad gali jai paskambinti bet kada, paprašyti patarimo dėl spektaklio, projektų, muzikantų – maža dėl ko.

– Tai, ką pasakė, nesąmonė. Paskambink jai, nieko tau nepatars, nes neturi laiko. Teišgirsi: „Staigiai sakyk, davai. Neturiu laiko.” Ji niekad nieko man nepatarė. Nieko nepadėjo, – juokino salę V.Mičiulienė.

Ji nesveikino jos Aukso paukštės gavimo proga, o tik atvažiavo pasakyti, kad ją labai myli.

Sveikino vaikus ir režisierę šokių klubo „Gojus” narys Žilvinas Pranas Smalskas, uždavęs klausimą, į kurį niekas neatsakė: kuo skiriasi šokėjas nuo aktoriaus?

– Šokėjai scenoje nekalba. Tad valgykit saldainius ir būkit šokėjais, – palinkėjo Ž.Smalskas, padovanojęs vaikams pilną karutį saldainių.

Į sceną lipo studijos „Mes” mecenatai – Anykščių rajono tarybos narys,  verslininkas Lukas Pakeltis; sveikino kraštiečius iš Troškūnų kilęs verslininkas, dabar vilnietis, tautinius kostiumus siuvančios įmonės savininkas Vilius Paškevičius, režisierei Jolantai padovanojęs aukštaitės kostiumą. Sveikino studiją „Mes” ir jos režisierę VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius Gintaras Kerbedis.

Gėlių puokštę režisierei įteikęs Troškūnų seniūnas Antanas Jankauskas taip ir pasakė:

– Ne kada scenoje ir bepasikalbam.

Pats Troškūnų teatro studijos „Mes” gimtadienis vertas Aukso paukštės.

 

Rita Briedienė

Emilijos Briedytės nuotraukos

[gallery_box]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_1.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_2.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_3.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_4.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_5.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_6.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_7.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_8.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_10.jpg” descr=”” title=”Troškūnų teatro studija „]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_11.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_12.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_13.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_14.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_16.jpg” descr=”” title=”Režisierius Ramūnas Abukevičius”]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_17.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_18.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_20.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_21.jpg” descr=”” title=”Premjero Algirdo Butkevičiaus patarėja Auksė Kontrimienė”

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_22.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_23.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_25.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_26.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_27.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_28.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_29.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_30.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_31.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_33.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_35.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_36.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_37.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_38.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_39.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_40.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_41.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_42.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_43.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_44.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_45.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_46.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_47.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_48.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_49.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_50.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_51.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_52.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_53.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_54.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_55.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_56.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_57.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_58.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_59.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_60.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_61.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_62.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_63.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_64.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_65.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_66.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_67.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_68.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_69.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_70.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_71.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_72.jpg” descr=”” title=””]

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2016/03/2016_aukso_paukste_anyksciai_troskunai_mes_73.jpg” descr=”” title=””]

 

[/gallery_box]