„Auksinio proto” mūšyje kovėsi dar vienas rokiškėnas

Rokiškėnai nepasiduoda „Auksinio proto” kovoje prieš Arūną Valinską ir Andrių Tapiną. Praėjusio trečiadienio žaidime kovėsi „Seno grafo” savininkas, 53 metų verslininkas Algimantas Šablinskas, kaip rašoma „Auksinio proto” facebooke, tik ką iškeptas senelis. Čia pat apie Algimantą dar pasakojama, kad jis  – ne tik visažinantis, bet ir itin aktyvus senelis: aktyvaus laisvalaikio klubo „Senas Grafas” prezidentas, baidarių ir dviračių žygių organizatorius, kalnų slidinėjimo ir paplūdimio tinklinio fanatikas, piligrimas.

Paskutiniu šansu patekti į vieną vienintelę vietą finale šįkart pasinaudojo tik stiprioji lytis – šeši rimtai susikibti pasiryžę vyrai, į LRT studiją atvykę iš įvairiausių Lietuvos kampelių, dirbantys įvairiausius darbus ir turintys įvairiausių pomėgių.

Justas Krasuckis iš Musteikos kaimo, Marcinkonių seniūnijos, Varėnos rajono – 35 metų valdymo apskaitos specialistas, mokantis net aštuonias kalbas; Vidmantas Vaičiulis – 31 metų Lietuvos sveikatos mokslų universiteto dėstytojas, gyvenantis ir dirbantis Kaune, 32 metų Mindaugas Guščius iš Nemenčinės – interjero dizaineris, besidomintis populiariuoju mokslu ir mėgsta fotografuoti… dangų; 39 metų vadybos magistras, turto vertintojas iš Vilniaus Gintaras Lankelis – kolekcininkas; 48 metų UAB „Ekonovus” padalinio vadovas iš Šakių Egidijus ir A.Šablinskas

„Auksinio proto” ženklelis atiteko rokiškėnui. Į jo facebooką visi tik ir rašo: „Šaunuolis!”, „Sveikinam!, „Tu buvai geriausiais!” arba tiesiog „Mldc”.

 

Rita Briedienė

„Auksinio proto” facebooko nuotr.