Artėja Vėlinės

Artėjant mirusiųjų atminimo dienai suintensyvėja lankančių kapines žmonių srautai. Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnai tikrino Kupiškio miesto ir rajono kapinių teritorijas, jų prieigas.

Atnaujinta aktuali prevencinė informacija apie gyventojų turto apsaugą lankantis kapinių teritorijoje. Dažnai žmonės, atvykę trumpam pabūti prie artimųjų kapų, neužrakina automobilio ar be priežiūros palieka vertingus daiktus.

Policija primena, kad patiems būtina pasirūpinti savo turtu. Ne vietoje paliktas daiktas gali išvesti iš kelio ir dorovingą žmogų. Kapinėse sutikti asmenys buvo raginami nesiimti vertingų daiktų važiuojant į kapines. Automobilį palikti užrakintą ir su įjungta apsaugos signalizacija, o atkeliavus dviračiu, jį prirakinti spyna. Gyventojai skatinti automobilio salone nepalikti piniginių, telefonų, fotoaparatų, kompiuterių, rankinių.

Sutikti žmonės pritarė, kad abipusis bendradarbiavimas ir informacijos sklaida yra veiksmingiausias kelias siekiant sėkmingų darbo rezultatų. Kiekvieno saugumas priklauso nuo žmogaus tinkamų veiksmų ir požiūrio į policijos darbą, pasitikėjimo ja.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė