Artėja Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos 100-metis

Šių metų lapkričio 17d. Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija minės 100 metų jubiliejų. Į šią mokyklą kiekvienas rugsėjis kvietė šimtus Kupiškio krašto mokinių, būrį mokytojų, kitų darbuotojų. Prabėgo labai daug laiko, buvo įvairiausių pokyčių, mokykla ne kartą keitė savo pavadinimą: buvo Kupiškio progimnazija, Vlado Rekašiaus vidurinė, Pirmoji vidurinė mokykla. Tačiau niekada nesikeitė šios įstaigos paskirtis: čia augo, brendo žmogus, čia kiekvieną dieną buvo išgyvenamas pažinimo džiaugsmas.

Kreipiamės į visus buvusius šios mokyklos mokinius, mokytojus, vadovus, kitus darbuotojus. Kviečiame dalintis atsiminimais apie gimnaziją, joje patirtas akimirkas, savo klasę, draugus, mokytojus, džiaugsmus, rūpesčius, atradimus – visu tuo, kas ir prabėgus laikui prisimenama. Dalinkitės atsiminimais: užrašykite ir iki rugpjūčio 30 d. siųskite juos Liudai Kopūstienei adresu Vytauto g. 21 LT 40115, Kupiškis, arba el. paštu liudakop@gmail.com.

Siųsdami prisiminimus būtinai parašykite savo vardą, pavardę; metus, kuriais baigėte mokyklą ar joje dirbote; adresą, kuriuo dabar gyvenate, telefono nr. ar el. pašto adresą.

Jeigu kiltų klausimų, teiraukitės tel.  +370 615 97487.

 

Gimnazijos lietuvių kalbos mokytojos