Apie ką pasakoja savivaldybės savo „Facebook” paskyroje

ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Anykštėnai kviečiami rašyti Nacionalinį diktantą

Anykščių rajono savivaldybė primena: Nacionalinio diktanto organizatoriai visus šalies gyventojus kviečia prisijungti prie kalbos puoselėjimo iniciatyvos ir rašyti diktantą. Kovo 2 d. 11 val. diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu; trukmė – apie 40 min.

Anykščių rajono gyventojai kviečiami Nacionalinį diktantą rašyti Anykščių rajono savivaldybėje (Jono Biliūno g. 23, trečio aukšto salė).

 

ROKIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

„Ačiū už Jūsų meilę ir neapykantą”

Rokiškio rajono savivaldybė dalinasi rajono mero Antano Vagonio mintimis. Jis rašo: „Jūs neprivalote dalintis su manimi savo jausmais ir mintimis. Bet jeigu Jūs tai darote, vadinasi esu to vertas. Tuomet aš galiu didžiuotis užsitarnauta meile ir pagarba, tačiau niekada nemaniau, kad tai savaime suprantama, – Jus reikia kiekvieną dieną ,,užsitarnauti“.
Ačiū už Jūsų meilę ir neapykantą. Ačiū Jums visiems labai”.

 

M. Ulevičienė išsprendė problemą

Čia pat dalinamasi rajono gyventojos Mildos Ulevičienės mintimis. Ji mano, kad Rokiškio rajono savivaldybė ir Rokiškio kaimiškoji seniūnija privalo užtikrinti kelių saugumą, ypač žiemos metu. Tačiau Žiobiškio-Degsnių trijų kilometrų asfaltuoto kelio atkarpa šiais metais nebuvo nė karto valyta.

Kaip rašo M. Ulevičienė, kelias – tragiškos būklės: trys didelės provėžos net išblizgintos nuo pastovaus įvairaus transporto čiužinėjimo. „Žmonės bijo važiuoti į darbus, jau nekalbu apie tai, kad į ugdymo įstaigas vežiojami vaikai. Pati kas rytą čiužinėju su trim mažamečiais ir paskui grįžtu po darbo namo, – pasakoja moteris.

Šiandien M. Ulevičienė savo paskyroje rašo: „Sutapimas ar ne sutapimas, bet po vakarykščio mano viešo nusiskundimo dėl Žiobiškio kelio jis jau po pietų buvo gausiai pabarstytas, ir visi puikiai nusiteikę grįžo iš darbų/ mokslų/ kelionių namo. Šįryt miestą pasiekėme taip pat saugiai ir beveik 10 min. greičiau nei pastarosiomis savaitėmis. Sako, kad barstymas buvo planinis ir be reikalo aš čia vėjus kėliau, o bet tačiau… Ačiū Rokiškio kaimiškai seniūnijai ir Rokiškio rajono savivaldybei, kurios vis tik rado lėšų 3 varganiems km pabarstyti. Ir ačiū merui Antanui Vagoniui, kuris, nors ir tyliai, įtariu, tikrai prisidėjo prie šios problemos išsprendimo.”

 

KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖ

Meras dalyvavo Maltiečių sriubos akcijoje

Kovo 1 d. Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas dalyvavo Kupiškio maltiečių iniciatyvinės grupės surengtoje akcijoje „Maltiečių sriuba Kupiškio rajono savivaldybėje“.

Savivaldybės administracijos ir aplinkinių įstaigų darbuotojai buvo kviečiami prisidėti prie gerumo akcijos ir ištiesti pagalbos ranka tiems, kam labiausiai reikia pagalbos.

Savivaldybės administracijos darbuotojai gausiai dalyvavo surengtoje akcijoje, vaišinosi Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos išvirta sriuba ir dosniai aukojo vienišiems, skurstantiems senoliams.

 

Parengė temainfo.lt