Apie ką balandžio 1-ąją kalba Anykščių, Kupiškio ir Rokiškio rajonų savivaldybių merai

Labai norisi tikėti šiais žodžiais net ir balandžio 1-ąją.

„Kada trūksta informacijos, plinta gandai. Noriu nuraminti Anykščių krašto žmones, kad kol kas nėra užfiksuotų naujų coronaviruso atvejų rajone. Vienintelis užsikrėtęs vyras gydomas Panevėžyje. Su juo kontaktavusiems žmonėms paimti tyrimai dėl viruso. Atsakymų dar nėra. Reaguokime į viską ramiai ir be panikos. Nors už lango sninga ir pusto, ateis pavasaris, o pandemija baigsis“, – savo feisbuko paskyroje rašo Anykščių rajono meras, biologas Sigutis Obelevičius.

Meras trumpam grįžo į darbą

Visai ne apgaulė: į darbą grįžo Kupiškio rajono savivaldybės mero pareigas einantis Algirdas Notkus.
– Turėjau prasitęsti biuletenį, tad naudodamasis proga porą dienų padirbėsiu: susikaupė visokių reikalų, – temainfo.lt sakė A. Notkus.
Aptarti rajono medikų reikalai, šiandien bus svarstomi rajono statybų reikalai – UAB „Nodama“ bankroto įtaka Savivaldybės projektams.


Trečdaliu buvo nuleista Italijos vėliava

Rokiškio rajono savivaldybės mero Ramūno Godeliausko feisbuko paskyroje – vakarykštis įrašas.
„Italijoje – nacionalinė Gedulo diena. Ši šalis šiandien išgyvena itin sudėtingą laikotarpį, koronavirusui nusinešus daugiau nei 10 000 žmonių gyvybių.
Rokiškio miestas solidarizuojasi su Lietuva ir visomis ES narėmis, išreikšdamas užuojautą ir palaikymą visai Italijos tautai. Taip pat reiškiame nuoširdžiausią užuojautą Rokiškio krašto garbės piliečiui, mecenatui ir svarbų indėlį į Rokiškio krašto kultūrinį gyvenimą įnešusiam Angelo Frosio, kurio gimtinė šiandien bene labiausiai Europoje kenčia nuo koronaviruso sukeltų padarinių.
Rokiškio miesto centre – trečdaliu nuleista Italijos vėliava“, – rašo R. Godeliauskas.


Parengė temainfo.lt
temainfo.lt archyvo nuotraukos