Anykštėnas Giedrius Titenis Europos plaukimo čempionate laimėjo bronzą

Kaip skelbia Lietuvos plaukimo federacija, jau pirmadienio vakare Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančiame Europos plaukimo čempionate vyrų 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje puikiai pasirodė 25-erių metų Giedrius Titenis, finišavęs per 59,35 sek. ir distanciją įveikęs visa sekunde greičiau nei atrankos varžybose (1:00,48 min.). Jis pagerino savo asmeninį sezono rezultatą ir laimėjo pirmą plaukimą.

Antrame pusfinalio plaukime greitesni už G.Titenį buvo tik britai Adamas Peaty (58,68 sek.) ir Rossas Murdochas (59,33 sek.). Ketvirtą geriausią laiką užfiksavo vengras Danielis Gyurta (59,58 sek.).

Savo „Facebook“ paskyroje G.Titenis rašė: „Reikia ryt finale aplenkt tą britą.“

Vyrų 100 m plaukimo krūtine finalas įvyko antradienį, rugpjūčio 19-osios vakare. Distanciją įveikęs per 59,64 sek. Giedrius liko trečias. A.Peaty distanciją įveikė per 58,96, o R.Murdochas – per 59,43 sek.