Anykštėnams reikia šiek tiek laiko paruošti Kalitos kalno trasas (papildyta)

Kaip temainfo.lt sakė Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro vyriausioji turizmo specialistė Katerina Paulauskienė, Kalitos kalnas ruošiamas teikti slidinėjimo paslaugas.

– Mums reikia šiek tiek laiko paruošti sniego dangą. Techniškai tai gali užtrukti keletą dienų. Sniego yra, dar šiek tiek jo bus pučiama dirbtinio. Pastarasis yra kitoks nei natūralus, todėl reikia parengti ir trasas. Techniškai tvarkomas bilietų įsigijimas internetu. Jei ne šią savaitę ir ne šį savaitgalį, tai nuo kitos savaitės pradžios Kalitos kalnas tikrai priims klientus, – temainfo.lt sakė K. Paulauskienė.

2020-aisiais Kalitos kalnas pasiūlė naujų atrakcijų: nusileidimą padangomis, virtualios realybės akinių pagalba kuriamą sinchronišką vaizdą judant sėdima platforma dviem asmenims.
Kalitos kalnas siūlo trasas pradedantiesiems, lenktą, vidurinę ir stačią, jų ilgis siekia nuo 200 iki 400 metrų. Į kalną kelia penki keltuvai. Dirba profesionalūs instruktoriai. Šalia galima išsinuomoti slidinėjimo inventorių. Vakare įjungiami žibintai.

Papildyta:
Kai tekstas jau buvo paskelbtas, temainfo.lt gavo Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro pranešimą: „Šiandien kalbėjome apie Kalitos kalno atidarymo galimybes ir minėjome, kad slidinėjimo trasos tikrai veiks, tačiau perskaičiuojant investicijas, reikalingas slidinėjimo trasoms atidaryti, nuspręsta vis dėlto dar svarstyti kartu su Anykščių rajono savivaldybe, ar kalnas priims lankytojus. Priimtą sprendimą galėsime pranešti kitu laišku. Dėkojame už supratingumą ir atsiprašome už tokią staigią informacijos kaitą.”


temainfo.lt
Pauliaus Briedžio nuotrauka