Anykštėnai turi savąjį „Bernardos Albos namų“ variantą

 

Anykščių Antano Baranausko vidurinės mokyklos mokytojų teatro trupė Federiko Garsijos Lorkos pjesės „Bernardos Albos namų“ ištrauką rodė Kurklių ir Katlėrių žiūrovams.

Spalio 28 d. dalyvauta Kurklių miestelio bibliotekos 70-mečio jubiliejaus šventėje „Septyniasdešimt knygos žingsnių per Kurklius“. O Katlėrių bendruomenė pedagogų kolektyvą pakvietė į rudens darbų pabaigos šventę.

„Džiaugiuosi, kad savo darbą galime pristatyti rajono bendruomenėms. Planuose – nauji sumanymai ir naujos premjeros … O gal ir naujos kelionės. Nuoširdžiai dėkoju visiems kolektyvo nariams už atsidavimą ir meilę teatrui”, – rašo režisierė Alvyra Simanonienė.

Šią žymaus ispanų dramaturgo F.G.Lorkos pjesę pamilo mėgėjiškas Lietuvos teatras. Žiūrovą yra sužavėjęs rokiškietės režisierės Neringos Danienės „Bernardos Albos namų” pastatymas. Tiesa, paskutinį kartą Užpaliuose jis buvo rodytas rugpjūčio mėnesį. Norisi tikėti, kad N.Danienei prieš metus palikus Rokiškio kultūros centrą, rokiškėniški „Bernardos Albos namai” nesugrius.

 

Adelija Varnaitė

Anykščių A.Baranausko vidurinės mokyklos