Anykštėnai planuoja Regiono krepšinio lygos komandą „Elmis”

 

Liepos 27 d. Anykščių rajono vadovai susitiko su Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktoriumi Žilvinu Ovsiuku bei jaunuoju anykštėnu krepšininku Gaudvinu Šniaukštu: buvo aptartos Anykščių jaunimo krepšinio komandos perspektyvos.

Sporto atstovai dėstė planus, kaip stiprinti jaunimo krepšinio komandą, kad Anykščiams galėtų deramai atstovauti Regiono krepšinio lygos B pogrupyje.
– Turime didelį įdirbį ir dar didesnį jaunų anykštėnų norą žaisti už Anykščius aukštesnėje lygoje. Reikia tik pritarimo ir palaikymo, – dėstydamas planus kalbėjo Ž. Ovsiukas.

Direktorius minėjo ir krašto verslininkų – galimų komandos rėmėjų – susidomėjimą.

– Mes net neabejojame tokios komandos reikalingumu. Tai ne tik mūsų krašto garsinimo, bet ir svarbus prevencinis projektas, reikalingas čia gyvenančiam ir studijuoti ar dirbti į kitus miestus išvykstančiam krašto jaunimui. Džiugu, kad jauni žmonės pasirengę krepšinio aikštelėje kautis už savo gimtą miestą, už Anykščius, – sakė rajono meras Kęstutis Tubis.

Sutarus, kad tokia jaunimo krepšinio komanda būtina Anykščiams, buvo apžvelgtos Savivaldybės ir Anykščių kūno kultūros ir sporto centro bendradarbiavimo perspektyvos.

Planuojama naują komandą pavadinti Anykščių KKSC „Elmis”. Krepšininkus ir toliau treniruos Ramūnas Šližys.

 

Anykščių rajono savivaldybės inf.