Anykštėnai kviečia: „Įveik karantiną bėgdamas“

Šiandien, gegužės 1 d. turėjo vykti seniausias Lietuvoje – 57-asis – bėgimas Anykščiai–Puntuko akmuo–Anykščiai. „Siūlome pažymėti šią dieną virtualiu bėgimu savo pasirinktoje trasoje“, – Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Arvydas Krikščiūnas.

Bėgimo nuostatai

Virtualus simboliškas bėgimas Anykščiai–Puntuko akmuo–Anykščiai 11, 6, 3 km distancijose gali vykti pasirinktinai, atsižvelgiant į savo fizinį pasirengimą. Vieta, laikas ir bėgimo sąlygos neribojamos) – kiekvienas dalyvis bėgimą pradeda individualiai, sau tinkamu laiku ir pasirinktoje vietoje. Bėgimo data – gegužės 1-oji, penktadienis.


Bėgimo tikslai ir uždaviniai

Bėgimu siekiama nenutraukti tradicijos – gegužės 1 d. Anykščius paminėti bėgimu; net ir virtualiai populiarinti bėgimą; įveikti 11 km arba trumpesnius 6 ar 3 km nuotolius – individualiai priimtiną atstumą pagal kiekvieno pasiruošimą. 
Pasirinkta distancija turi būti įveikta vienu bėgimu, nestabdant laikrodžio. Būtina užprotokoluoti kiekvieno bėgiko įveiktą/pateiktą distanciją ir patalpinti juos viešai Anykščių KKSC internetiniame puslapyje ir „Facebook“ tinkle.


Dalyviai, specialios sąlygos

Virtualiame bėgime gali dalyvauti visi pageidaujantieji, savo laisva valia susipažinę su bėgimo nuostatais ir prisiėmę visą dalyvavimo bėgime riziką, susijusią ir su įvairiais sveikatos sutrikimais.  Visiems dalyviams privaloma laikytis šalies galiojančių karantino taisyklių (nebėgti didesnėse nei dviejų žmonių grupėse, t. y. rekomenduojami/skatinami pavienių žmonių bėgimai  ir panašiai).
Kiekvienas dalyvis savaime sutinka, kad šio virtualaus bėgimo  organizatoriai visą jūsų pateiktą bėgimo informaciją ar nuotraukas gali laisvai, be atskiro jų sutikimo, naudoti rinkodaros tikslais.
Norint dalyvauti virtualiame bėgime reikia savarankiškai pasirinkti bėgimo trasą (tinka bet kokia jūsų pasirinkta danga (plentas, miško takeliai, laukai) ar bėgimo vietą, startuoti sau tinkamu laiku.
Šio virtualaus bėgimo organizatoriai neatsako už dalyvių sveikatą ar sveikatos sutrikimus, patirtus bėgimo metu.


Apdovanojimai

Šis bėgimas yra virtualus, tai – ne varžybos.  Nugalėtojai – visi bėgimo dalyviai, įveikę pasiriktą distanciją.

Bėgimo dalyvių rezultatų paskelbimas

Visų 11, 6 ir 3 km distancijas įveikę dalyvių pasiektus rezultatus (nufotografuotus arba surašytus), taip pat vardą, pavardę, miestą, nubėgtą distanciją prašoma atsiųsti el pašytu media@adminakksc.lt, jie pateks į suformuotus „Anykščiai–Puntuko akmuo–Anykščiai“ bėgimo rezultatų sąrašus, planuojamus paskelbti akksc.lt svetainėje bei socialiniame „Facebook“ tinkle.

Arvydas Krikščiūnas
Anykščių kūno kultūros ir sporto centro direktorius