Anykštėnai ir rokiškėnai įvertinti už lyčių lygybės priemones

Anykščių ir Rokiškio rajono savivaldybės apdovanotos už lyčių lygybės priemones, suplanuotas strateginiuose veiklos arba plėtros planuose ir ketinamas įgyvendinti arba jau įgyvendintas.

Apdovanojimus įteikė Moterų informacijos centro direktorė Jūratė Šeduikienė spalio 27 d. Birštone vylusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos posėdyje.

Apdovanojimą atsiima Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis.

Kaip temainfo.lt sakė Centro direktorė J. Šeduikienė, Anykščių savivaldybė įvertinta už priemonę „Šeimos ir darbo pareigų derinimas” bei ikimokyklinių ugdymo įstaigų darbo laiko pritaikymą prie darbuotojų darbo laiko: veikia grupės, teikiančios paslaugas ir išeiginėmis dienomis. Be to, anykštėnų vieša aplinka yra pritaikyta įvairioms gyventojų grupėms – pagyvenusiems ir mažamečių vaikų turinčioms šeimoms.

Rokiškio rajono taryba buvo įvertinta už patvirtintas strateginio plano papildomas priemones dėl moterų ir vyrų lygybės bei suburtą Komisiją lyčių lygybei užtikrinti.

Apdovanotos ir Jonavos, Kaišiadorių, Lazdijų, Panevėžio, Šiaulių ir Utenos rajonų, Birštono bei Druskininkų savivaldybės.

Linas Jutautas

Moterų informacijos centro nuotraukos