Anykščiuose – prestižinis Šiaurės Europos mėgėjų teatrų aljanso festivalis

2018 m. rugpjūčio pradžioje Anykščiuose planuojamas Šiaurės Europos mėgėjų teatrų aljanso (NEATA) festivalis. Jo programoje – 11 Danijos, Estijos, Suomijos, Islandijos, Norvegijos, Švedijos, Farerų salų, Latvijos ir Lietuvos mėgėjų teatrų.

„Pirmą kartą po 18 metų Šiaurės Europos mėgėjų teatrų aljanso festivalis grįžta į Lietuvą ir ne kur kitur, o – į Anykščius. Tai ne tik didelė garbė, atsakomybė, bet puikus įrodymas, kad esame pasiruošę dirbti ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio šalių partneriais“, – pranešime spaudai teigia Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis.

2017 m. kovo 24 d. rajono vadovas K. Tubis susitiko su Anykščių kultūros centro direktore Dijana Petrokaite, Kultūros centro teatro režisieriumi Jonu Buziliausku ir Anykščių rajono savivaldybės administracijos vyriausiąja specialiste kultūrai ir turizmui Audrone Pajarskiene – buvo aptarti festivalio organizavimo, 200 jo dalyvių apgyvendinimo klausimai.

„Diskutuota ir apie galimybę sukurti festivalio bičiulių-savanorių platformą, kurioje užsiregistravę asmenys galės prisidėti prie šio prestižinio festivalio organizavimo ir įgyvendinimo Anykščiuose”, – pranešime teigia Anykščių rajono savivaldybės administracijos specialistė ryšiams su visuomene Adelė Aglinskaitė.

 

Parengė temainfo.lt

Adelės Aglinskaitės nuotr.