Anykščių Vilniaus gatvės „Norfa“ užsidarys remontui


Nuo rugsėjo vidurio remontui planuojama uždaryti Anykščių Vytauto gatvės prekybos centrą „Norfa”. Apie tai spaudos konferencijoje pranešė Anykščių rajono savivaldybės mero patarėjas Dalius Vaiginas.

– Dalis nuomininkų turi išsikelti. Yra nupirkta dalis senos pieninės, dėl jos sprendimų yra kai kurių kliūčių. Kad tos kliūtys ar sunkumai būtų pašalinti – tiek dėl patalpų pakeitimo, tiek dėl stovėjimo aikštelių, tiek dėl medžių – padedame, kad problemos būtų sprendžiamos, – apie situaciją kalbėjo mero patarėjas.

Kaip temainfo.lt sakė UAB „Norfos mažmena“ atstovas spaudai Darius Ryliškis, prekybos centras Vilniaus gatvėje skaičiuoja 14 nuomininkų. Dalis jų po remonto, truksiančio apie du mėnesius, grįš.

– Patalpos nebuvo atnaujintos 11 metų – atėjo laikas. Bus atliekama ir patalpų rekonstrukcija – planuojama išplėsti prekybos salę: bus naujovių, plėsis prekių asortimentas, – teigė atstovas spaudai.

Kai kurie „Norfos“ nuomininkai susitaikę su situacija: teks užsidaryti porai mėnesių ir prekybą čia atnaujinti po remonto, kiti vis dar ieško patalpų, nes praplėtus prekybos salę nebeturės galimybės grįžti atgal.

Kelerius metus patalpas čia nuomoja anykštėno Ramūno Danilevičiaus įmonė „Arbatos magija“. Kaip temainfo.lt sakė įmonės vadybininkas Stanislovas Lotyš, bus vystoma ir plėtojama prekyba internetu, o patalpų dairomasi Anykščių senamiesčio Sinagogos gatvėje.


temainfo.lt
Emilijos Briedytės nuotr.