Anykščių rajono vadovai pasveikino kultūros darbuotojus

 

Balandžio 15-ąją minima Pasaulinė kultūros diena. Anykščiuose jau tapo tradicija šią dieną paminėti švente rajono kultūros darbuotojams. Kaip ir pernai, bendrai šventei juos subūrė Anykščių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Pajarskienė.

Per 100 kultūros darbuotojų šiandien susirinko Anykščių regioninio parko direkcijos salėje, kur juos pasveikino ir Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis, ir mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius, ir Socialinės apsaugos skyriaus vedėja, atliekanti administracijos direktoriaus pareigas Veneta Veršulytė.

Sveikindamas kultūros darbuotojus meras pabrėžė jų indėlį į mūsų krašto kultūros puoselėjimą, linkėjo ne tik puikios šventės, bet ir sėkmingų darbų ateityje. Prie mero sveikinimų prisidėjo ir mero pavaduotojas S.Obelevičius, kartu su meru ir laikinąją administracijos direktore įteikęs dovanų krepšius šios dienos kelionei.

 

Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė visų kultūros darbuotojų vardu pasveikino naujuosius rajono vadovus ir palinkėjo, kad „nuo šiol jų gyvenime būtų ne tik darbas ir šeima, bet darbas, šeima ir kultūra“. Be gražių palinkėjimų vadovams buvo įteikti ir kišeniniai poemos „Anykščių šilelis“ egzemplioriai, kuriuos įteikdamas A. Baranausko ir A.Vienuolio-Žukausko muziejaus direktorius Antanas Verbickas linkėjo išmokti poemą mintinai.

Kultūros dienos išvykoje apsilankyta Kavarske, pasidžiaugta žymiuoju Šv. Jono šaltiniu, Vetygalos atodanga, pabuvota Mikieriuose, Inkūnuose, Burbiškio dvare.

 

Virginija Ros Garcia

Anykščių rajono savivaldybės specialistė ryšiams su visuomene